براثر انفجار گاز چاه فاضلاب در مينودشت استان گلستان دو نفر كه به قصد يافتن گنج اقدام به حفاري غير مجاز كرده بودند جان خود را از دست دادند. به گزارش ايسنا، سرهنگ محمد غفارپور، فرمانده انتظامي شهرستان مينودشت در خصوص جزئيات اين خبر گفت: 7 نفر به طمع يافتن گنج يا عتيقه در منزل مسكوني متعلق به يكي از شهروندان جمع شده و با طراحي نقشه اقدام به حفر چاه به عمق 8 متر و عرض چهار متر مي.كنند.
وي گفت: از طرفي بدليل همجوار بودن اين منزل مسكوني با مسجد جامع شهرستان،3 نفر از آنان به عمق 8 متري چاه رفته و در بين راه به فاضلاب قديمي مسجد برخورد مي.كنند.
غفارپور ادامه داد: افراد متخلف براي از بين بردن بوي نامطبوع چاه فاضلاب اقدام به روشن كردن عود مي.كنند كه با زدن فندك، گازي كه در داخل تونل جمع شده بود منفجر مي.شود.
وي با بيان اينكه 2 نفر از افرادي كه در داخل تونل بودند براثر اين حادثه كشته شدند؛ گفت: نفر بعدي نيز به شدت مجروح و توسط عوامل امداد و نجات به بيمارستان منتقل شد.
غفارپور با بيان اينكه با تلاش مأموران آتش نشاني، هلال احمر و يگان امداد اجساد كشته.شدگان پس از 6 ساعت تلاش از تونل بيرون كشيده شد. گفت: در اين راستا تعداد 4 همدست آنان نيز دستگير شدند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: