برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از الکترونیستا، کارشناسان در بررسی خود روی کاربرانی که قصد خرید گوشی جدید را داشتند از آن.ها در مورد مهم.ترین فاکتورهای مورد نظر برای خرید گوشی جدید سوال کردند.
در پایان این بررسی مشخص شد که برای ۶۵ درصد کاربران قیمت مهم.ترین عاملی است که در خرید گوشی جدید تاثیر می.گذارد. قابلیت.های پشتیبانی از شبکه.های مخابراتی با ۵۸ درصد در رده دوم قرار گرفت که البته این قابلیت.ها مربوط به میزان پوشش.دهی شبکه مخابراتی بود و به سرعت شبکه مخابراتی که مربوط به استفاده. از سیستم.های ۳G. و ۴G می.شود ارتباطی نداشت.
در جریان انتخاب یک شرکت مخابراتی برای خرید گوشی جدید ۲۹ درصد کاربران به قیمت محصول مورد نظر در شرکت.های مخابراتی مختلف توجه می.کنند و ۲۶ درصد هم در این زمینه میزان پوشش.دهی شبکه مخابراتی شرکت مورد نظر را مورد توجه قرار می.دهند.
این بررسی نشان داد که تنها برای ۱۸ درصد کاربران قابلیت.های پشتیبانی گوشی جدید از شبکه مخابراتی ۴G اهمیت دارد و در مقابل برای ۵۸ درصد مهم است که گوشی آن.ها از شبکه ۳G پشتیبانی کند.
طبق آمار به دست آماده از این بررسی، فقط ۳۴ درصد کاربران اعلام کردند که قصد دارند در آینده گوشی هوشمند جدید با قابلیت پشتیبانی از شبکه مخابراتی ۴G را خریداری کنند و ۴۲ درصد هم توضیح دادند که احتمال دارد دست به انجام چنین کاری بزنند.