سارقان مرموز شبانه با ورود به بازار فرش مشهد در 2 پاساژ و تخريب 14 مغازه و برش گاوصندوق.ها، پول و اموال قيمتي را سرقت كردند.به گزارش «جام.جم»، رسيدگي به اين پرونده هنگامي در دستور كار ماموران پليس آگاهي مشهد قرار گرفت كه روز يكشنبه اين هفته مردي مغازه.دار با ارائه شكايتي از سرقت اموال مغازه.اش خبر داد.شاكي به پليس گفت: صبح وقتي در مغازه.ام در پاساژ كوثري حضور پيدا كردم، معلوم شد قفل مغازه شكسته و شيشه.ها تخريب شده..اند و گاوصندوق درون مغازه نيز برش داده شده و پول، سكه و اوراق بهادار به سرقت رفته است، اما فرش.هاي گرانبها سرقت نشده.اند.
در پي اين شكايت، ماموران با حضور در محل سرقت مشاهده كردند، سارقان مرموز با ورود به مغازه محتويات گاوصندوق را سرقت كرده.اند.
سرقت از 13 مغازه ديگر
در حالي كه ماموران صحنه سرقت را بررسي مي.كردند، مغازه.داران ديگر در 2 پاساژ نيز به آنها مراجعه و عنوان كردند اموال آنها نيز سرقت شده است. ماموران با حضور در مغازه.هاي 13 فرش.فروش ديگر مشاهده كردند محتويات گاوصندوق.هاي آنها نيز به يك شيوه سرقت شده است.
ماموران به تحقيق از مغازه.دار پرداختند و مشخص شد، پاساژها بدون نگهبان بوده و سارقان با تخريب بخشي از شيرواني وارد محل شده اند و مالباختگان روز بعد با حضور در محل كارشان مشاهده كردند قفل در مغازه.هايشان تخريب و شيشه.ها شكسته و گاوصندوق.ها نيز تخريب شده.اند اما فرش.هاي گرانبهايشان سرقت نشده است.
به اين ترتيب روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله تازه.اي شد. ماموران كه احتمال مي.دهند اين سرقت.هاي سريالي از سوي اعضاي يك باند تبهكاري صورت گرفته است، در مرحله بعدي از تحقيقات بعد از ظهر ديروز 2 نفر مظنون را بازداشت كردند.
جستجوي ويژه.اي در اين زمينه آغاز شده است. هنوز از تحقيقات پليس گزارشي منتشر نشده است.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: