تیم ملی بسکتبال كشورمان نخستین اردوی برون مرزی خود برای حضور در رقابت‎های قهرمانی مردان آسیا را در مجارستان برگزار می‎کند.به گزارش مهر، اعزام تیم ملی بسکتبال ايران به مجارستان 26 تیرماه انجام می‎شود. این نخستین سفر برون مرزی تیم ملی است که با قهرمانی در رقابت‎های قهرمانی غرب آسیا به عنوان نخستین تیم منطقه در مسابقات 2011 مردان آسیا شرکت خواهد کرد.
اردوی ملی‎پوشان بسکتبال کشورمان در مجارستان به میزبانی دو شهر «کورمند» و «ژومباتلی» برگزار می‎شود. تاکنون برگزاری دو دیدار تدارکاتی مقابل تیم ملی یا باشگاهی مجارستان نهایی شده است فدراسیون بسکتبال در حال رایزنی است تا در صورت امکان سومین دیدار تدارکاتی در مجارستان را مهیا کند.
تیم ملی بسکتبال 30 تیرماه از مجارستان راهی پرتغال می‎شود تا با حضور در شهر پورتو در تورنمنت بین‏المللی این شهر شرکت کند. مسئولان برگزار کننده این تورنمنت هنوز برنامه نهایی آن را ارائه نکرده‎اند.
تیم ملی بسکتبال 6 مردادماه به ایران باز می‎گردد تا تمریناتش را در تهران پیگیری کند. این تیم برای مسابقات قهرمانی مردان آسیا آماده می‎شود که 24 شهریورماه تا اول مهرماه در «ووهان» چین برگزار می‏شود.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: