رئيس مركز اطلاع.رساني نيروي انتظامي آذربايجان غربي گفت: يك سارق حرفه.اي روز گذشته در اروميه دستگير شد.علي جديدي در گفتگو با فارس در اروميه اظهار داشت: متهم دستگير شده در بازجويي.هاي علمي و حرفه.اي ماموران زبده پليس آگاهي به 68 فقره سرقت منزل با ارزش يك ميليارد و 800 ميليون ريال اعتراف كرده است.
وي با اعلام اينكه ماموران پليس آگاهي تاكنون دو نفر از همدستان سارق را به همراه 11 نفر مالخر دستگير كرده.اند ، تصريح كرد: تلاش پليس در ارتباط با دستگيري همدستان متهمان و نيز شناسايي و احضار مالبختگان براي پيگيري موضوع ادامه دارد.
اين مسئول در ادامه از كشف 2 ميليون عدد قرص تقلبي و غيرمجاز در شهرستان مهاباد خبر داد و افزود: در راستاي ارتقاي امنيت اجتماعي و مقابله با سوداگران اقتصادي عوامل اين فرماندهي به دنبال اخبار واصله مبني بر فعاليت فردي در زمينه فروش داروهاي غيرمجاز موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.
جديدي خاطرنشان كرد: پس از انجام برخي كارهاي اطلاعاتي و چند روز تلاش شبانه.روزي ماموران محل فعاليت فرد مورد نظر را شناسايي كرده و پس از كسب دستور قضايي در يك اقدام غافلگيرانه منزل وي را مورد بازرسي قرار دادند.
وي ابراز داشت: در بازرسي از منزل متهم 2 ميليون عدد قرص تقلبي چاقي، لاغري، انرژي.زا و محرك جنسي، 10 عدد گيرنده امواج ماهواره و دو عدد شوكر كشف و ضبط شد.
رئيس مركز اطلاع.رساني نيروي انتظامي آذربايجان غربي خاطرنشان كرد: در اين زمينه يك نفر دستگير و با تشكيل پرونده مقدماتي تحويل مقامات قضائي شد.
جديدي در ادامه از كشف خودرويي حامل 160 دستگاه رسيور ماهواره در شهرستان مهاباد خبر داد و گفت: در راستاي ارتقاي امنيت اجتماعي و مبارزه بي.امان با تهيه و توزيع.كنندگان اقلام ضدفرهنگي ماموران فرماندهي انتظامي شهرستان مهاباد خودروي حامل تعداد زيادي رسيور ماهواره را متوقف كردند.
وي اظهار داشت: در اين راستا با تعامل و گزارش.هاي خوب مردم اين شهرستان يك نفر متهم دستگير و از خودروي توقيفي 160 دستگاه ريسيور ماهواره در مارك.هاي مختلف كشف و ضبط شد.
اين مسئول ابراز داشت: اين متهم با وارد كردن اين اقلام از كشور عراق و جاسازي در خودروهاي سواري تندرو آنها را به استان.هاي همجوار منتقل مي.كرد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: