3 سارق زورگير كه با سرقت گسترده در محله.هاي تهران قصد فرار از كشور را داشتند، دستگير شدند.به گزارش «جام.جم»، رسيدگي به پرونده اتهامي اعضاي اين باند خشن هنگامي در دستور كار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت كه تعدادي از مالباختگان با حضور در شعبه 4 دادياري دادسراي جنايي تهران با ارائه شكايتي عنوان كردند، پس از سوار شدن به يك خودروي پرايد مشكي.رنگ، راننده و 2 سرنشين آن با چاقو به آنها حمله.ور شده و پس از ضرب و جرح اموالشان را سرقت كرده.اند.
با دستور قضايي از سوي داديار رضوانفر، پرونده براي پيگيري و تحقيقات به پايگاه دوم پليس آگاهي ارسال شد.
در حالي كه تحقيقات در اين زمينه آغاز شده بود، پرونده ديگري به پليس آگاهي ارسال شد.
شاكي در ارتباط با شكايتش گفت: وقتي در حوالي ميدان آزادي سوار خودرو شدم، سرنشينان پرايد با تهديد چاقو بيش از 5 ميليون تومان از اموالم را سرقت كرده و سپس در تاريكي شب مرا از خودروي در حال حركت، بيرون انداخته و متواري شدند.
با جمع.بندي اطلاعات معلوم شد، خودروي سارقان تحت تعقيب چندي پيش از صاحب آن در حوالي كرج سرقت شده است و متهمان پس از كرايه خودرو با كشاندن راننده به اطراف كرج با بستن دست و پاي وي ، متواري شده.اند و در حال حاضر با اين خودرو به بهانه حمل مسافر اموال مردم را با ضرب و جرح سرقت مي.كنند.
با به دست آمدن اطلاعات از چهره و مشخصات خودروي سارقان خشن، ماموران يگان گشت پليس آگاهي تهران، هنگام گشتزني در نزديكي پارك چيتگر با ديدن خودروي سارقان در يك اقدام ضربتي راه فرار آنها را مسدود كرده و با دستگيري 3 سرنشين خودرو آنها را به پليس آگاهي منتقل كردند.
با شروع تحقيقات، متهمان پس از روبه.رو شدن با تعدادي از مالباختگان، زبان به اعتراف گشوده و به ده.ها فقره زورگيري و ضرب و جرح مردم اعتراف كردند.
در بررسي سوابق يكي از متهمان به نام يونس معلوم شد وي پيش از اين به اتهام جرايم مختلف از جمله قتل عمد، ايراد ضرب و جرح، درگيري و مقاومت در برابر ماموران، نگهداري سلاح و اخلال در نظم دستگير و مدتي را در زندان تحمل كيفر كرده است.
متهمان در اعترافات خود گفتند: تصميم داشتند پس از سرقت.هاي گسترده در نقاط مختلف تهران، با جمع.آوري پول هنگفت از كشور خارج شوند كه در يك.قدمي خروج از كشور دستگير شده.اند.
سرهنگ يگانه، رئيس پايگاه دوم پليس آگاهي با اشاره به اقدام مجرمانه اعضاي اين باند، از مردم خواست چنانچه اموال آنها از سوي سرنشينان خودروي پرايد مشكي.رنگ سرقت شده است، براي شناسايي متهمان به پايگاه دوم پليس آگاهي مراجعه كنند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: