[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  موبنا- براساس آمار جدیدی که به تازگی منتشر شده، بیش از صد میلیون از کاربران فیس بوک با استفاده از نرم افزارهای آی.فون به این وب سایت اجتماعی سر می زنند.


  به گزارش اخبار خارجی موبنا به نقل از پی سی ورد، بر اساس گزارش Redmond Pie هم اکنون بیش از 150 میلیون نفر از کاربران فیس بوک با استفاده از تلفن همراهشان به این وب سایت اجتماعی سر می زنند و هر ماه بیش از 100 میلیون کاربر فعال از نرم افزار آی.فون برای دسترسی به این وب سایت بهره می برند.
  آخرین نسخه فیس بوک برای آی.فون شامل تعدادی نرم افزار جدید همچون ویژگی های مکانی است که فقط در آمریکا در دسترس است و به کاربران امکان می دهد موقعیت مکانی خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند.
  به روزرسانی اخیر فیس بوک برای آی.فون تنظیمات حریم خصوصی ریز را افزوده و کارآیی را به هنگام کامنت گذاری یا زدن گزینه Like و یا ارسال داستان ها و مشکلات ورود به فیس بوک بهبود می.دهد.
  این نرم افزار در فروشگاه iTunes App Store اپل با عنوان " Facebook for iPhone " برای دستگاه.های آی.فون، آی.پاد و آی.پد به شکل رایگان ارایه شده است.


  موضوعات مشابه: