[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  موبنا- مدیرفروش لوازم جانبی گوشی تلفن همراه شرکت نامداران ارتباطات همراه از افزایش تقاضا برای این کالا طی یک ماه گذشته در سطح کشور خبر داد.


  "حسین حیدری" در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: به دلیل شایعه هایی مبنی بر افزایش قیمت کالاهای ارتباطی طی ماه های آینده به دلیل مسائلی همچون تحریم اقتصادی، متقاضیان به خرید انواع لوازم جانبی گوشی روی آورده اند.
  وی با اشاره به روزهای پایانی فصل تابستان ، اظهار داشت: هم اکنون میزان مسافرت های نسبت به گذشته افزایش یاقته به همین دلیل نیز استقبال مردم لوزام جانبی به ویژه هدست بلوتوث ها افزایش یافته است.
  وی تصریح کرد: با استمرار شرایط فعلی در ماه های آینده نیز بازاری گرم و پرفروشی برای این کالا پیش بینی می شود؛ چرا که میزان مشتریان این کالای ارتباطی به طور چشمگیری در حال افزایش است.
  حیدری خاطرنشان کرد: به دلیل تعرفه مناسب لوازم جانبی گوشی تلفن همراه، بیشتر این کالای عرضه شده دربازار قانونی وارد کشور می شود و با گارانتی رسمی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
  مدیرفروش لوازم جانبی شرکت نامداران ارتباطات همراه ادامه داد: هم اکنون جدیدترین بلوتوث ها از برند بلوترک نیزبا قیمت مناسب در بازار عرضه شده و مورد استقبال چشمگیری از سوی مشتریان قرار گرفته است.