به گزارش پايگاه اطلاع رسانی GsmAria ، معاون مدیرکل امور مشترکان شرکت ارتباطات سیار از عرضه سیم کارت خانواده همراه اول که شامل دو سیم کارت در یک بسته است ، خبر داد.

به نقل از موبنا ، علیرضا اصغرنژاد با اشاره به اینکه در این محصول جدید همراه اول دو سیم کارت داخل یک بسته قرار دارد ، اظهار داشت: هر سیم کارت دارای یک شماره مجزا بوده که تنها رقم آخر آنها با یکدیگر فرق می کند و برای هر یک به صورت جداگانه کد فعال سازی تعبیه شده است. مشترکان با فعال کردن کدها می توانند از سیم کارت ها استفاده کنند.
اصغرنژاد با بیان اینکه تاریخ شروع اعتبار این سیم کارت ها از پایان خرداد ماه سال 89 است ،افزود: مشترکان می توانند سیم کارت ها را جدا از یکدیگر فعال کرده و مورد استفاده قرار دهند. برای هریک از سیم کارت ها پنج هزار تومان شارژ اولیه درنظر گرفته شده که دارای 10 ماه اعتبار است و پس ازاین زمان یک طرفه می شوند.

[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
  وی تصریح کرد: سیم کارت خانواده همراه اول علاوه بر پشتیبانی تمامی سرویس های سیم کارتهای اعتباری همراه اول ، دارای سرویس جدیدی به نام f&f است.

  وی ادامه داد: تماس مشترکان از دو سیم کارت با یکدیگر، شامل ده درصد تخفیف مکالمه می شود.

  به گفته این مقام مسوول هم اکنون سیم کارت خانواده همراه اول در تمامی دفاتر بخش خصوصی و مراکز فروش همراه اول در سراسر ایران با قیمت 30 هزار تومان عرضه می شود و مشترکان می توانند این سیم کارت ها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.
  وی خاطر نشان کرد: میزان پالس مکالمه سیم کارت های دوقلو همانند سیم کارتهای اعتباری همراه اول است.
  با بکار گیری سرویس f&f ) Friends and friends) مشترکان با تعریف تعدادی شماره به عنوان اعضای خانواده و یا دوستان از نرخ شارژینگ کمتری برخوردار می گردند. تعداد اعضای سرویس دوستان و آشنایان سه نفر می باشد و توسط سیستم قابل کنترل است. کاهش هزینه های مکالمه و امکان خذف و اضافه کردن اعضا لیست دوستان و آشنایان از مزایای این سرویس است.
  پیش از این نیز وفا غفاریان رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران از عرضه سیم کارت های ویژه اپراتور اول برای رسیدن به مرز 38 میلیون مشترک تا پایان سال خبر داد. همراه اول حدود 35 میلیون مشترک دارد.

  موضوعات مشابه: