تيم ملي واليبال ايران پس از قبول دو شكست برابر ايتاليا در سومين بازي تداركاتي لاجوردي پوشان را شكست داد. به گزارش ايسنا، ملي پوشان واليبال ايران به رهبري خوليو ولاسكو كه هفته گذشته براي برگزاري سه ديدار دوستانه با تيم ملي "ب" ايتاليا، تهران را به مقصد پروجياي ايتاليا ترك كرده بودند، پس از شكست در دو بازي اول بامداد امروز در سومين ديدار دوستانه برابر لاجوردي پوشان با نتيجه سه بر صفر پيروز شدند.
تيم ملي واليبال ايران در غياب برخي از بازيكنان بزرگي چون نادي،نظري افشار، محمد كاظم و موسوي در اين ديدار به ميدان رفت و موفق شد در سه ست پياپي با امتيازهاي 25 بر 20، 26 بر 24و 25 بر 23 ميزبان خود را شكست دهد.
شاگردان ولاسكو در دو بازي قبلي برابر ايتاليا با نتيجه مشابه سه بر يك مغلوب شده بودند و كسي انتظار يك پيروزي مقتدرانه را از اين تيم در بازي سوم نداشت؛ با اين حال تركيب امير حسيني، وحيد والي، حمزه زريني، حسام بخششي، جواد محمدي نژاد، آرش كشاورزي وعلي حسين و همچنين سعيد معروف، مهدي بازار گرد و رحمان داوودي نشان داد كه واليباليست.هاي ايراني مي.توانند برابر قدرت.هاي اول جهان بازي خوبي به نمايش بگذارند.
كاروان واليبال ايران ساعت 4 بامداد روز شنبه به كشور باز مي.گردد و خود را براي برگزاري چند ديدار دوستانه با تيم ملي اميد و نيروهاي مسلح ايران و همچنين بازي دوستانه با تيم.هاي ملي چين و استراليا آماده مي.كند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: