سرمربي پرتغالي تيم ملي در واكنش به پيشنهادات تيم.هاي مختلف گفت: تا سال 2014 با فدراسيون فوتبال ايزان قرارداد دارم. به گزارش فارس، كارلوس كي.روش در خصوص شايعاتي كه پيرامون مشكلات مالي.اش با فدراسيون فوتبال مطرح مي.شود، گفت: وقتي بحث فوتبال و تيم ملي به ميان مي.آيد تعهد و وظيفه.ام است كه صادقانه پاسخ دهم. مسائل مالي جزيي از زندگي شخصي من محسوب مي.شود كه نمي.توانم در خصوص آن صحبت كنم.
وي در پاسخ به اين سؤال كه اگر بعدها از لحاظ مالي پول او پرداخت نشود باز هم اين صحبت را انجام مي.دهد يا خير، گفت: پرداخت حقوق.ها در زمان.هاي مناسب مسايل شخصي است و همان.طور كه توضيح دادم نيازي نمي.بينم كه اين مسايل را رسانه.اي كنم.
كي.روش تاكيد كرد: مطمئن باشيد اگر روزي فدراسيون، از كار من راضي نباشد عذر من را خواهد خواست چون براي مسائل فني و ارتقاي پيشرفت فوتبال به ايران آمده.ام. فلسفه مربيگري من با ديگر مربيان متفاوت است. روش من اين نيست كه مشكلات را در رسانه.ها مطرح كنم و اگر كم و كاستي وجود داشته باشد آن را با سرپرست تيم در ميان مي.گذارم و مشكلات را به مطبوعات نمي.كشانم.
سرمربي تيم ملي فوتبال ادامه داد: دليل استفاده فدراسيون فوتبال ايران از من به اين خاطر بود كه از دانش و تجربه مربيگري.ام استفاده شود و اگر قرار است همان كارهاي قبلي تكرار شود به هيچ دردي نمي.خورد. من بايد خودم را با فرهنگ و آداب ايراني تطبيق دهم و با همه شرايط كنار بيايم.
وي در خصوص اينكه با اين طرز تفكر حرفه.اي آيا حاضر هستيد دانش.تان را در اختيار مربيان ايراني بگذاريد يا خير، گفت: در بندي از قرارداد من آمده كه در زمان.هاي لازم آموزش مربيگري را به ديگران انتقال دهم چون من جادوگر و سوپرمن نيستم كه نخواهم به كسي اطلاعات بدهم. مطمئن باشيد در زمان مناسب با كمال ميل دانش و تجربه را در اختيار مربيان ايراني مي.گذارم.
كي.روش در خصوص شايعاتي كه پيرامون قرارداد او با باشگاه پورتو مطرح مي.شود گفت: چيزي كه مشخص است اينكه بين من و پورتو هيچ صحبتي نبوده و تا سال 2014 و پايان جام جهاني برزيل با تيم ملي ايران قرارداد دارم.
هيچ مذاكره.اي با پورتو نكرده.ام
قراردادم با باشگاه پورتو را تكذيب مي.كنم و تنها به صورت شفاهي آن هم قبل از عقد قرارداد با ايران با آنها صحبت.هايي انجام داده.ام ولي وقتي با فدراسيون فوتبال ايران توافق كردم همه چيز منتفي شد و ديگر سرمربي تيم ملي ايران خواهم بود.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: