جایزه قرعه کشی نوروزی 1390 اهدا شد.

[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  تهران، ۸ تیر ۱۳۹۰- مرکز همایش.های بین.المللی رایزن- برنده خوش.شانس ویلای شمال در قرعه.کشی بزرگ نوکیا معرفی شد.

  به گزارش ایتنا، در این مراسم که چهارشنبه شب در مرکز همایش.های بین.المللی رایزن برگزار شد، پس از خوشامدگویی، فروهر فروتن مدیرکل نوکیا در ایران، سخنرانی خود را آغاز کرد. در این سخنرانی فروتن استراتژی.های نوکیا در ایران را تشریح کرد و از اهمیت حمایت و خدمات پس از فروش و یکه.تازی نوکیا در این زمینه سخن به میان آورد. فروتن طی سخنانش اظهار داشت که نوکیا در ایران در پی افزایش قدرت بومی و تقویتِ نمود اجتماعی است و درصدد است با مشتری.ها ارتباط مستقیم داشته باشد و از خبرنامه جدید نوکیا به عنوان پلت.فرمی برای ایجاد ارتباط با زنجیره فروش یاد کرد.

  پس از سخنرانی فروتن، قرعه.کشی بزرگ انجام و برنده نهایی ویلای شمال مشخص شد.

  این برنده خوش شانس جناب آقای "هوتن شکیب" بود که با خرید گوشی نوکیا ۱۸۰۰ از مغازه "فروشگاه ساعی" کلید این ویلا را در اختیار گرفت. پس از معرفی برنده، از مغازه.داری که گوشی موردنظر را فروخته بود دعوت شد و هدیه.ای نیز به وی اعطا شد.

  در پایان نیز با برگزاری یک مسابقه با موضوع آخرین دستاوردهای نوکیا در ایران در حضور میهمانان به ۳ نفر از برندگان گوشی نوکیا E۷ اهدا شد.

  جشنواره نوروزی نوکیا در راستای گرامی.داشت نوروز، یکی از بزرگترین اعیاد ایرانیان، شروع شد. در این جشنواره خریداران با پاک.کردن اسکرچ روی برچسب جعبه و ارسال عدد ۷ رقمی زیر آن به شماره پیامک ۲۰۰۰۶۶۵۴۲ در این قرعه.کشی شرکت کردند. جوایز این جشنواره که تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ادامه داشت شامل یک ویلا در شمال ایران و ۱۰۰ عدد گوشی Nokia N۸ و ۲۰۰ عدد لوازم جانبی بود.


  موضوعات مشابه: