سرپرست باشگاه استقلال با انتقاد از همتاي خود در پرسپوليس گفت: اين كه حبيب كاشاني با محمد نصرتي كه قرارداد داخلي با ما امضا كرده، وارد مذاكره شده و او را جذب كند، كاري غيراخلاقي است. علي فتح.الله.زاده كه پس از سفر به ژاپن سخن مي.گفت، افزود: ژاپني.ها قادرند بسرعت مجموعه.هاي ورزشي را راه.اندازي كنند. در زمان مديرعاملي بنده و در زمان همكاري با آقايان ميرولد و ايرواني ما در شرق تهران زميني براي استقلال گرفته بوديم كه تصميم گرفتيم با ژاپني.ها وارد مذاكره شويم تا يك مجموعه فرهنگي ـ ورزشي راه.اندازي كنيم.
اين مجموعه 35 هزار متري در مجاورت سد لتيان قرار دارد. صحبت.هاي ما با مقام.هاي ژاپني خوب پيش رفته و اگر مقدمات كار فراهم بشود، آنها مي.توانند در مدت 16 ماه مجموعه را به ما تحويل بدهند.
فتح.الله.زاده با اشاره به اين.كه استقلال در فصل نقل و انتقالات خوب عمل كرده است، گفت: خوشبختانه در اين زمينه جلو هستيم و مشكل خاصي را نمي.بينم.
سرپرست باشگاه استقلال درباره وضعيت مذاكره با آندرانيك تيموريان و سيدجلال حسيني به ايسنا گفت: صحبت.هايي را با اين دو بازيكن انجام داده.ايم و مورد خاصي وجود ندارد و پس از برگشت تيم ملي از اردوي اتريش، قراردادمان را ثبت مي.كنيم. ضمن آن.كه مذاكره با كريم انصاري.فر ناتمام مانده و تلاش خواهيم كرد آن.را به سرانجام برسانيم.
وي درباره وضعيت خسرو حيدري گفت: خسرو به ما گفته است در قرارداد او ذكر شده كه در فلان تاريخ مي.تواند بازيكن آزاد باشد. ما هم به او گفتيم زماني كه بازيكن آزاد شد در خدمت او خواهيم بود، البته تاريخ مورد نظر تمام شده و حيدري بايد با مديران باشگاهش توافق كند.
وي با اشاره به اين.كه به دليل مشخص نشدن وضعيت وزارت ورزش و جوانان، هنوز حساب باشگاه استقلال مسدود است، اظهار كرد: فعلا از چك.هاي خودم استفاده مي.كنم و از بازيكنان ممنون هستم كه به من اطمينان كرده.اند. آنها هم مي.دانند كه چك.هاي من هميشه پاس مي.شود. حتي بعضي.ها مي.گويند كه چك.هاي خودت را به ما بده.
فتح الله زاده در عين حال با اشاره به بعضي از جو سازي ها گفت : كرار جاسم به قرار دادش با استقلال پايبنداست و ماروي حضور او حساب جداگانه اي گشوده ايم.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: