سازمان لیگ برتر اعلام کرد مهلت نقل و انتقالات فصل یازدهم لیگ برتر ظهر روز اول مردادماه به پایان خواهد رسید و هیچگونه قراردادی پس از این زمان در هیئت های فوتبال ثبت نمی شود.به گزارش مهر، بنابر اعلام سازمان لیگ برتر، کلیه باشگاه.ها موظفند تا پیش از ساعت 12 روز اول مرداد قرارداد بازیکنان فصل جدید خود را درهیئت های فوتبال به ثبت برسانند و درخواست هایی که پس از این زمان به ثبت برسد قانونی نخواهد بود.
سازمان لیگ همچنین اعلام کرد: هیئت های فوتبال سراسر کشور موظفند کلیه قراردادهای خود را تا روز 4 مردادماه به سازمان لیگ تحویل دهند و پس از این تاریخ قرارداد جدیدی از هیئت ها پذیرفته نخواهد شد. سازمان لیگ نیز ظرف مدت یک هفته فرصت خواهد داشت تا کارت حضور در مسابقات و مجوز فعالیت بازیکنان لیگ را صادر کند.
این سازمان از کلیه باشگاه های لیگ برتر خواست تا پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات نسبت به ثبت قرارداد با بازیکنان جدید اقدام کنند و این امر را به روزهای پایانی نقل و انتقالات موکول نکنند.
فصل نقل و انتقالات لیگ یازدهم از 19 خردادماه آغاز شده و تا ساعت 12 ظهر روز اول مرداد ادامه خواهد داشت. فصل جدید رقابتهای لیگ برتر از روز 11 مردادماه آغاز خواهد شد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید