دیدار فینال رقابت های فوتسال جام باشگاه.های آسیا شامگاه جمعه بین تیم.های شهید منصوری ایران و ناگویا شنزو ژاپن برگزار شد که در پایان نماینده کشورمان با قبول شکست مقابل حریف خود عنوان نایب قهرمانی این دوره از رقابتها را به خود اختصاص داد.به گزارش مهر، در این دیدار که شامگاه جمعه در سالن فوتسال باشگاه الریان قطر برگزار شد تیم شهید منصوری نماینده کشور با نتیجه 3 بر 2 مقابل نماینده ژاپن شکست خورد.
شاگردان «رضا لک» که به عنوان قهرمان رقابت های لیگ برتر فوتسال ایران در این دوره از رقابت ها شرکت کرده بودند در مرحله مقدماتی ابتدا «اردوس» ازبکستان را با نتیجه 4 بر 2 شکست دادند و سپس برابر الصداق لبنان 5 بر 3 به پیروزی رسیدند و در دیدار پایان مرحله مقدماتی نیز تیم «جی اچ بانک» تایلند را با نتیجه 5 بر 4 از سد راه برداشتند تا به نیمه نهایی برسند.
تیم شهید منصوری در دیدار نیمه نهایی این دوره از رقابت ها به مصاف تیم الریان قطر رفت که در ترکیبش از چند بازیکن ایرانی استفاده می کرد. در این دیدار که به وقت های اضافه کشیده شد تیم شهید منصوری توانست به برتری 6 بر 5 دست پیدا کند و راهی فینال شود.
در دیدار رده بندی این دوره از رقابت ها نیز که عصر روز جمعه و قبل از بازی فینال برگزار شد تیم الصداقه لبنان با برتری 8 بر 7 برابر الریان قطر در ضربات پنالتی به مقام سوم جام باشگاه های آسیا دست پیدا کرد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: