سارق بيش از 200 جلد از كتابهاي كتابخانه هميلتون وابسته به دانشگاه هاوايي شناسايي و وادار به بازگرداندن كتاب.ها به اين كتابخانه شد.به گزارش فارس به نقل از كي اچ تي وي، اين دانشجو كه كتاب هاي سرقت شده از كتابخانه هميلتون را درون 20 جعبه بسته.بندي كرده بود از اين بسته.بندي.ها در خانه و زير راه پله خانه.اش مراقبت مي.كرد.
اين دانشجو قصد داشته اين كتاب.ها را كه همگي داراي مهر دانشگاه بوده است به فردي كه علاقمند به خريداري كتابهاي دست دوم است بفروشد.
اين فرد كه براي بازديد از كتاب.ها به منزل اين دانشجو آمده بود درباره مشاهداتش به خبرنگاران گفت: وقتي به خانه او رسيدم جعبه.هايي را ديدم كه برخي در اتاق قرار داشتند و باعث مسدود شدن مسير شده بودند و برخي از آنها زير راه پله و نزديك آسانسور بودند. تمامي كتاب.ها مهر داشتند و اين برايم عجيب بود كه چگونه مي.شود تعداد زيادي كتاب با اين شرايط در خانه اين پسر باشد.
وي اضافه كرد: بعد از ترك كردن آن محل با پليس تماس گرفتم و اين موضوع را با آنها در ميان گذاشتم. در تحققات پليس مشخص شد كه اين دانشجو اين كتاب.ها را از كتابخانه هميلتون دزديده است. او حتي اين كتاب.ها را به امانت نيز گرفته بود و در دفاتر و فايل.هاي اين كتابخانه نامي از او ثبت نشده بود مشخص نيست كه وي به چه صورتي اين كتابها را از كتابخانه به سرقت مي.برده است. به گفته پليس وي قصد داشته برخي از بسته.هاي كتاب را نيز به آدرس.هاي پست كند.
اين دانشجوي 22 ساله كه «تيم پري» نام دارد در حال حاضر در بازداشت به سر مي.برد و مراحل تكميل پرونده وي از سوي پليس در حال انجام شدن است.
بنا به گزارش.ها، اين دانشجو سال گذشته به علت داشتن پرونده اخلاقي در دانشگاه دو ترم به حالت تعليق در آمده است.
به گفته مدير كتابخانه همليتون كتاب.هاي سرقت شده توسط اين جوان تا امروز هزينه.هاي زيادي به كتابخانه تحميل كرده است. به طوري كه كتابخانه براي جايگزيني اين كتاب.ها امسال هزينه.اي معادل 40 تا 100 هزار دلار را تخمين زده است.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: