كلاهبرداري كه جلوي دستگاه.هاي خودپرداز اقدام به كلاهبرداري و برداشت وجه نقد از حساب شهروندان اصفهاني مي.كرد توسط ماموران پليس آگاهي استان اصفهان شناسايي و دستگير شد.به گزارش فارس، سرهنگ حسين حسين.زاده، رئيس پليس آگاهي استان اصفهان اظهار داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت وجه نقد و مراجعه تعدادي از شهروندان به پليس آگاهي مبني بر اينكه فردي جلوي دستگاه خودپرداز بانك مبالغي را از آنها كلاهبرداري كرده موضوع در دستور كار مأموران اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري اين پليس قرار گرفت.
وي درباره شيوه كلاهبرداري اين فرد گفت: پس از انجام تحقيقات لازم از مالباختگان مشخص شد كه اين فرد شياد جلوي دستگاه.هاي خودپرداز پس از شناسايي طعمه.هاي خود با مراجعه به آنها و بيان اينكه نياز به مقداري وجه نقد دارد و دستگاه قادر به پرداخت آن از حساب وي نيست، از اين افراد تقاضاي جابه.جايي وجه بين حساب خود و آنان مي.كرده و با شگردي خاص مبالغي از حساب آنان برداشت مي.كرده است.
اين مقام مسئول تصريح كرد: با كسب اطلاعات لازم و تحقيقات ميداني انجام شده و با بكارگيري اقدامات خاص پليسي سرنخ.هايي از مخفيگاه متهم به دست آمد. با هماهنگي مقام قضايي ماموران به محل مورد نظر اعزام و در يك عمليات ويژه و غافلگيرانه اين متهم دستگير شد.
اين مقام انتظامي اضافه كرد: اين متهم كه علي ف نام دارد و در بازجويي.ها صراحتاً به كلاهبرداري از شهروندان اقرار كرد.
سرهنگ حسين زاده با بيان اينكه در بازرسي بدني از اين فرد شياد چند عدد كارت عابر بانك مسروقه كشف و ضبط شده است خاطر نشان كرد: متهم به همراه پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي تحويل شد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید