بر اساس گزارش های رسیده به سازمان سنجش درباره سلامت آزمون های گروه علوم ریاضی و فنی و گروه هنر در روز پنجشنبه، این آزمون ها در سلامت کامل برگزار شده اند.
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به گزارش های ارائه شده درباره سلامت کنکور 90 گفت: آزمون های روز گذشته در سلامت کامل برگزار شد و تنها چند مورد موبایل از داوطلبان گرفته شده است.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اساس گزارش های رسیده به سازمان سنجش درباره سلامت آزمون های گروه علوم ریاضی و فنی و گروه هنر در روز پنجشنبه، این آزمون ها در سلامت کامل برگزار شده اند.

وی افزود: در شهر برخوار و میمه چند داوطلب به دلیل ترافیک به محل حوزه امتحانی حدود 6 دقیقه دیر رسیده بودند که مسئولان حوزه پس از استعلام از سازمان سنجش، با ورود این داوطلبان موافقت کرده و در نهایت فرصت کافی نیز به آنها برای آزمون داده شد.

خدایی یادآور شد: چند مورد دریافت موبایل از داوطلبان توسط عوامل حراست گزارش شده بود اما مشکلی در فرآیند آزمون بوجود نیامده است.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور همچنین درباره داوطلبانی که دچار مشکل در گروه آزمایشی مندرج در کارت آزمون شده بودند، گفت: تسهیلات لازم برای افرادی که نتوانسته اند کارت آزمون خود را ویرایش کنند و گروه آزمایشی مندرج در کارت آنها مغایر با دیپلم بود فراهم شد و 1800 داوطلبی که این مشکل را داشتند توانستند کارت خود را دریافت کنند.