رئيس پليس آگاهي استان آذربايجان شرقي از دستگيري سارق حرفه.اي داروخانه.هاي تبريز و كشف اموال مسروقه خبر داد..به گزارش فارس، قنبر مداحي گفت: به دنبال وقوع چهار فقره سرقت سريالي داروخانه در كلان شهر تبريز در سال گذشته، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان و كشف اموال مسروقه در دستور كار پليس آگاهي استان قرار گرفت.
وي اظهار داشت: كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان با تهيه مدارك، دلايل و مستندات به اين نتيجه رسيدند كه سرقت داروهاي خاص و گران قيمت از داروخانه.ها سريالي بوده و توسط سارق سابقه.دار انجام گرفته كه در اين زمينه سارق سابقه.داري كه از زندان آزاد شده بود دستگير و براي بازجويي به محل پليس آگاهي استان منتقل شد.
مداحي ضمن اشاره به ارزش اموال مسروقه گفت: سارق به هويت «ر-الف» در ابتدا منكر سرقت داروخانه.ها بوده ولي در بازرسي از منزل نامبرده و برادرش اموال مسروقه كشف كه ارزش اموال مسروقه تقريبا 700 ميليون ريال برآورد شده بود كه خوشبختانه بيشتر از 500 ميليون ريال اموال مكشوفه عيناً به مالباختگان تحويل شد.
رئيس پليس آگاهي آذربايجان شرقي تاكيد كرد: داروخانه.ها از جمله اماكن مهم و با ارزش است كه سارق به علت نداشتن تجهيزات ايمني و دوربين مدار بسته از اين داروخانه سرقت كرده بود كه پس از تكميل پرونده به همراه برادرش با صدور قرار روانه زندان شد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: