رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي هرمزگان از كشف 69 قطعه سنگ باستاني و قديمي در سه ماه نخست سال. جاري در اين استان خبر داد.به گزارش فارس از بندرعباس، احمد دادستاني شامگاه شنبه در نشستي مرتبط با تشريح عملكرد پليس در سه ماه نخست سال .جاري، از بازديد محسوس و غيرمحسوس از 15 هزار و 138 واحد صنفي در استان توسط پليس امنيت خبر داد.
وي در راستاي اطلاع.رساني و تشريح، عملكرد، اقدامات و فعاليت.هاي انجام شده در سه ماه نخست سال .جاري اظهار داشت: ماموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي استان با انجام فعاليت شبانه.روزي و اجراي طرح.هاي پاكسازي محلات، دستگيري اراذل و اوباش، جمع.آوري تجهيزات ماهواره.اي، امنيت اخلاقي و ديگر طرح.هاي مرتبط موفق شدند در اين مدت 120 نفر اراذل و اوباش سابقه.دار، پنج نفر سارق مسلح و 3 هزار و 848 تبعه بيگانه غيرمجاز را شناسايي و دستگير كنند.
اين مقام مسئول افزود: همچنين در اين مدت تعداد 319 نفر در بحث قاچاق مشروبات الكلي، 12 نفر توزيع كننده و فروشنده اقلام ضدفرهنگي، 37 نفر دارنده و نگهدارنده سلاح غيرمجاز، 63 نفر در بحث تجهيزات ماهواره و 70 نفر در بحث تخلفات صنفي نيز در استان دستگير شده.اند.
اين فرمانده ارشد انتظامي اضافه كرد: ماموران پرتلاش پليس اطلاعات هرمزگان با تلاش شبانه.روزي در سه ماه نخست سال .جاري 3 هزار و 166 تبعه غيرمجاز خارجي، 682 نفر متكدي خارجي، 97 دستگاه خودرو حامل اتباع بيگانه و 49 دستگاه خودرو به دليل ايجاد آلودگي صوتي دستگير، توقيف و يا اعمال قانون كرده.اند.
دادستاني گفت: همچنين در مدت ياد شده تعداد هفت باند فساد متلاشي، 396 فقره پروانه اقامت و 2 هزار و 74 فقره رواديد صادر شده است.
وي از تمديد مجوز 68 قبضه سلاح جنگي و شكاري و كشف 19 هزار قوطي و بطري انواع مشروبات الكلي نيز خبر داد و بيان كرد: همچنين در مدت مذكور 20 هزار و 583 قلم اقلام ضد فرهنگي، 5 هزار و 188 عدد تجهيزات ماهواره، 9 هزار و 763 ثوب البسه نامتعارف، 422 عدد علائم شيطان.پرستي و 173 هزار و 600 نخ انواع سيگار قاچاق در استان توسط ماموران كشف شده است.
رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي هرمزگان ديگر اقدامات و كشفيات انجام شده در اين مدت را كشف 208 طاقه پارچه، 11 هزار و 405 عدد انواع دارو و قرص.هاي غيرمجاز، 490 عدد قليان غيربهداشتي، 69 قطعه سنگ قديمي آثار باستاني، 62 دستگاه گوشي تلفن همراه و جي.پي.اس، 65 دست پاسور، يك.هزار و 182 عدد كيف و شلوار با تصاوير ممنوعه، شش فقره شناسنامه و كارت پايان خدمت و گذرنامه جعلي و تعداد تعيين صلاحيت.هاي فردي و انتظامي و ترافيكي را 2 هزار و 579 فقره اعلام كرد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: