دروازه.بان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال صبح امروز با مراجعه به این باشگاه رضایت نامه اش را برای پیوستن به تیمی جدید دریافت کرد.به گزارش مهر، وحید طالب لو که یکی از باسابقه ترین بازیکنان فصل گذشته استقلال بود پس از پایان دهمین دوره رقابت های لیگ برتر از سوی کادر فنی مورد توجه قرار نگرفت و پرویز مظلومی نیز در مصاحبه هایش اعلام کرد نیازی به وی ندارد.
این دروازه بان که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی در مقاطع مختلف را دارد صبح امروز یکشنبه به باشگاه استقلال رفت و رضایت.نامه اش را برای حضور در تیم جدید دریافت کرد.
طالب لو پس از پایان نشستش با مسئولان باشگاه استقلال، ضمن تایید جدایی اش از این تیم، گفت: با توجه به اینکه سرمربی مرا نمی خواهد تصمیم به جدایی گرفتم. من استقلال و هوادارانش را دوست دارم و همیشه به یاد آنها خواهم بود.
طالب لو در مورد مقصد آینده اش گفت: چند پیشنهاد از تیم های مختلف دارم اما پیشنهاد سایپا جدی تر از سایرین است و احتمالا در روزهای آینده به یکی از این پیشنهادات پاسخ نهایی را خواهم داد.
دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: هیچ وقت خودم را از استقلال و هوادارانش دور نخواهم دید و برای این باشگاه در فصل یازدهم رقابت های لیگ برتر آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هواداران این تیم من را تنها نگذارند.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: