ششمین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در اردوی تدارکاتی اتریش عصر شنبه در حالی برگزار شد که بارش شدید باران، این تمرین را برای دقایقی مختل کرد.به گزارش مهر، ششمین تمرین تیم ایران راس ساعت 18 روز شنبه در ورزشگاه «رودرسدورف» با بازی های متنوع به منظور گرم کردن بازیکنان آغاز شد و هنگامی که بازیکنان وارد زمین اصلی برای شروع تمرینات تاکتیکی شدند، بناگاه بارش شدید باران آغاز شد و کرش به اجبار تمرین را بطور موقت تعطیل کرد و بازیکنان و مربیان از زمین خارج شدند. پس از چند دقیقه که از شدت بارش کاسته شد، کرش بازیکنان را به زمین فراخواند و تمرین آغاز شد و این در حالی بود که باران همچنان درحال باریدن بود.
بازیکنان در چنین شرایط جوی نیز با نشاط و انگیزه فراوان به تمرین که ادامه برنامه های صبح شنبه بود، پرداختند. تمرین عصر شنبه 60 دقیقه بطول انجامید.
حاشیه تمرینات تیم ملی
مهرداد اولادی که صبح شنبه به اتریش رسیده بود و آرش افشین که دو جلسه تمرین را به علت کسالت ازدست داده بود نیز در تمرین عصر حضور داشتند اما در تمرین اصلی شرکت نکرده و مک درموت بطور اختصاصی با آنها کار کرد. بدین ترتیب هر 30 بازیکن در این تمرین حضور داشتند.

در تمرین های تیم ملی گروهی از ایرانیان مقیم که از شهرهای دور و نزدیک خود را به محل اردوی تیم رسانده اند، حضور می یابند و ضمن تماشای تمرینات، در پایان هر جلسه با بازیکنان عکسی به یادگار گرفته و از آنها امضا می گیرند.

درجه حرارت هوا در محل اردوی تیم ملی بطور محسوسی کاهش یافته و به حدود 20 درجه بالای صفر رسیده است.

احتمال دارد تیم ملی بجز دیدار تدارکاتی روز دوشنبه با تیم متالیست اوکراین، یک یا دو بازی دوستانه دیگر نیز داشته باشد که درصورت قطعی شدن، اعلام خواهد شد.

تیم کشورمان روز یکشنبه فقط یک جلسه تمرین در ساعت 10 صبح خواهد داشت و بازیکنان عصر یکشنبه را استراحت خواهند کرد.


ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: