فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي از دستگيري يكي از متهمان خطرناك معروف به ريگي به همراه همدستش در مشهد خبرداد. به گزارش ايسنا، سردار اميري.مقدم در تشريح عمليات دستگيري اين 2متهم مسلح گفت: ماموران انتظامي گشت يگان امداد در بلوار شاهد مشهد هنگام گشت.زني به سرنشينان يك دستگاه موتورسيكلت آپاچي مشكوك و به منظور بررسي مدارك شناسايي اين افراد وارد عمل شدند. اما دو جوان موتورسوار با استفاده از اسلحه كلت.كمري به سمت افسر پليس شليك كردند.
اميري.مقدم افزود: متهمان با گروگان گرفتن يكي از شهروندان از محل متواري شدند.
وي خاطرنشان كرد: پليس با توجه به سرنخ.هايي كه از متهم گروگان.گير پرونده در دست داشت تحقيقات وسيع خود را آغاز كرد و با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي، متهم گروگانگير شناسايي و تحت تعقيب قرار گرفت.
وي افزود: پس از شناسايي مخفيگاه متهم در يكي از بلوارهاي مشهد، عمليات دستگيري با ورود كارآگاهان عمليات ويژه پليس آگاهي خراسان رضوي آغاز شد و اين محل بصورت نامحسوس تحت كنترل.هاي پوششي قرار گرفت.
اميري.مقدم گفت: كارآگاهان پليس آگاهي با هماهنگي مقام قضايي، هنگامي كه 2متهم پرونده در مخفيگاه حضور داشتند به طور ضربتي و غافلگيرانه براي دستگيري آنان به مخفيگاه حمله.ور و با شليك تيرهوايي متهم و همدستش را دستگير كردند.
وي افزود: در بررسي سوابق متهم اصلي اين پرونده كه به ريگي معروف است و 26 سال سن دارد مشخص شد او از افراد خطرناك و شرور است كه داراي چندين فقره سابقه شرارت، نزاع و درگيري، تهديد و حمل موادمخدر در پرونده سياه خود است.
اميري.مقدم با اشاره به اين مطلب كه تحقيقات از اين متهمان براي كشف اقدامات مجرمانه آنان همچنان ادامه دارد تاكيد كرد: پليس خراسان رضوي طرح ويژه.اي را براي ارتقاي امنيت اخلاقي و اجتماعي در دستور كار خود قرار داده است و در اجراي اين طرح برخورد قاطعانه و عبرت آموزي با اخلاگران نظم و امنيت عمومي و افراد شرور و مزاحم به عمل خواهد آمد.

ادامه در منبع :
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید


موضوعات مشابه: