ماموران پليس مردي را كه اقدام به ربايش نوزاد چند روزه خود از بيمارستان كرده بود را دستگير كردند.
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  سرهنگ خوشدل جانشين رييس كلانتري 148 انقلاب در گفت.وگو با ايسنا، درباره جزييات اين پرونده اظهاركرد: ماموران كلانتري انقلاب در ساعت 14:15 روز شنبه با دريافت گزارش وقوع يك فقره آدم.ربايي در ميدان توحيد به محل حادثه اعزام شدند.
  وي افزود: ماموران پليس پس از حضور در محل مشاهده كردند كه فردي كودك حدود 8 روزه.اي را در بالاي سر خود قرار داد و تهديد مي.كرد كه اگر فردي نزديك شود، نوزاد را به زمين پرت خواهد كرد. در نتيجه اقدامات تاميني از سوي ماموران كلانتري انجام شد.
  خوشدل ادامه داد: اين فرد كه از خيابان نصرت به سمت ميدان توحيد حركت كرده بود از سوي ماموران پليس محاصره شد و ماموران با بستن خيابان و همچنين انجام عمليات رواني بعد از 45 دقيقه موفق شدند اين نوزاد چند روزه را از دست پدرش رها ساخته و به مادرش در بيمارستان تحويل دهند.
  به گفته وي، متهم اين پرونده به نام «مسعود» 25 ساله از سوي پليس بازداشت و براي ادامه تحقيقات به كلانتري منتقل شد.
  خوشدل خاطرنشان كرد: متهم دستگيرشده در بازجويي.ها مدعي شده است كه فرزندش در يكي از بيمارستان.هاي كرج به دنيا آمده و به دليل انجام يك عمل جراحي به بيمارستاني در تهران منتقل شده بود و به دليل آن كه توانايي پرداخت هزينه سه ميليوني عمل جراحي را ندارد، دست به چنين اقدامي زده است.
  وي خاطرنشان كرد: در ادامه تحقيقات صورت گرفته در اين پرونده مادر اين نوزاد با رد ادعاي متهم عنوان كرد كه شوهرش حدود 6 ماه پيش با دختري آشنا شده و امروز وي را به بيمارستان آورده و اجبار كرده است كه وي بايد با اين دختر زندگي كند و براي تهديدش اين نوزاد را از بيمارستان و از داخل دستگاه، خارج كرده و به خيابان برده است.
  جانشين رييس كلانتري 148 انقلاب اضافه كرد: تحقيقات بيشتر در مورد اين پرونده همچنان ادامه دارد.
  همچنين «مسعود» 25 ساله (متهم اين پرونده) درباره انگيزه خود در ارتكاب به چنين عملي با بيان اينكه اعتيادي به موادمخدر ندارم، به ايسنا گفت: در يك لحظه عصبي شدم و دست به چنين اقدامي زدم كه پشيمان هستم.
  وي با اشاره به تصميم خود براي ازدواج مجدد، افزود: همسر من قبول كرده بود با دختري كه براي زندگي انتخاب كرده.ام ازدواج كنم، اما امروز كه از اين خانم خواسته بودم به ملاقات همسرم برود وي با ازدواج ما مخالفت كرد و بين ما درگيري به وجود آمد. من هم عنوان كردم كه بچه را نمي.خواهم و مرتكب اين اقدام شدم.
  وي مدعي شد كه از بهمن ماه سال گذشته همسرش در جريان آشنايي وي با زن مورد علاقه.اش بوده است. حتي رضايت داده بود كه به صورت مسالمت.آميز از وي جدا شود.
  اين متهم مدعي شد كه سه ماه پس از ازدواجش برسر برخي مسايل با همسرش اختلاف داشته است اما به دليل بالابودن مهريه تاكنون كه دو سال از ازدواج آنها مي.گذرد، نتوانسته وي را طلاق دهد.
  متهم در عين حال يكي از دلايل ارتكاب به چنين اقدامي را بحث مالي هزينه.هاي درمان نوزاد پسرش عنوان كرد.  موضوعات مشابه: