[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  ما به باغ همسایه دعوت شدیم و با دیدن صحنه رقص و جشن همانجا پیشنهاد دادیم به آنجا حمله کرده و زنان را بدزدیم، همین کار را هم کردیم. تصور داشتیم آنان به.خاطر آبرویشان شکایت نکنند اما وقتی دیدیم دوستانمان دستگیر شده.اند خیلی زود تصمیم گرفتیم فرار کنیم.
  وطن امروز: 3 رئیس باند شیطانی در فاجعه باغ وحشت که هدف گلوله پلیس قرار گرفته.اند پرده از فرار سازمان یافته.شان به آن سوی مرزها برداشتند. پلیس با اقدامات فوق.اطلاعاتی توانست قدم به.قدم خود را در مسیر فرار شیاطین قرار داده و در مرز سیستان و بلوچستان آنان را شکار کند.
  سوم خردادماه بود که یکی از جنجالی.ترین جنایات سال در باغی خانوادگی در حاشیه خمینی.شهر اصفهان رخ داد و در آن وقتی 6 زن و 8 مرد یک جشن فامیلی گرفته بودند، ناخواسته در باند شیاطین بی.رحم افتادند. سرایدار پیر باغ همسایه که به خاطر سهل.انگاری صاحب باغ آنجا را پاتوقی برای دوستان جوان و شرور خود کرده بود با شنیدن موسیقی و صدای پایکوبی در تماس تلفنی با هم.پاتقی.هایش آنان را به تماشای پنهانی این جشن دعوت کرده بود.
  12 مرد جوان که همگی سوابق کیفری داشتند وقتی از روی دیوار کوتاه صحنه رقص و شادی زنان و مردان را می.بینند با تصمیمی شیطانی روی صورت خود نقاب کشیده و بی.رحمانه به باغ حمله می.برند. مردان که به خاطر مصرف مشروبات اراده.ای نداشته.اند در اتاقکی زندانی شده، 2 تن از زنان با ادعای اینکه باردار هستند از نیت شوم مهاجمان سیاهپوش نجات یافته و 4 زن با گریه و زاری پس از ربوده شدن و انتقال به باغی متروکه تسلیم توطئه سیاه می.شوند.
  با مخابره شدن این فاجعه به پلیس، ماموران به اقدامات تخصصی دست زدند و مهاجمان را یکی پس از دیگری ردیابی و به دام انداختند و پی بردند گردانندگان باند شیطانی که 3 شرور سرشناس هستند با آگاهی از دستگیری دوستانشان گریخته.اند و قصد دارند از خاک ایران خارج شوند. پلیس توانست 19 روز بعد هر 3 فراری را وقتی سماجت به فرار داشتند هدف گلوله قرار بدهد، این 3 مرد که «اصغر» 19 ساله، «عباس» 26 ساله و «رجبعلی» معروف به «صمدسیاه» 27 ساله نام دارند تحت درمان قرار گرفتند و پای میز بازجویی نشستند.
  اعترافات هولناک
  همه مسیر تحقیقات نشان می.داد که صمدسیاه، اصغر و عباس رئیس اصلی این باند شیطانی هستند. آنان در حالی که خود را بی.گناه نشان می.دادند وقتی با نوچه.هایشان مواجهه حضوری داده شدند چاره.ای جز اعتراف ندیدند. صمد سیاه گفت: «ما به باغ همسایه دعوت شدیم و با دیدن صحنه رقص و جشن همانجا پیشنهاد دادیم به آنجا حمله کرده و زنان را بدزدیم، همین کار را هم کردیم. تصور داشتیم آنان به.خاطر آبرویشان شکایت نکنند اما وقتی دیدیم دوستانمان دستگیر شده.اند خیلی زود تصمیم گرفتیم فرار کنیم. من، اصغر و عباس سریع خمینی.شهر را ترک کردیم. آشنایی به نام «ابراهیم» در مرز سیستان و بلوچستان داشتیم که قرار بود ما را از ایران خارج کند.
  وی افزود: «ابتدا خودمان را به شهر سرباز رساندیم، آنجا احساس ناامنی می.کردیم اما صبر کردیم تا بلدچی راه را به ما نشان بدهد، خیلی زود سرباز را به مقصد روستای باتک ترک کردیم و چون آنجا مقصد نهایی نبود با هماهنگی.هایی که ابراهیم انجام داد خودمان را به روستای نوکین رساندیم».
  صمدسیاه گفت: «می.دانستم که پلیس در تعقیب ما است و به شهر سرباز رفته، با رسیدن به روستای نوکین در یک کارخانه سنگ.بری پنهان شدیم، چون غریبه بودیم سعی داشتیم ترددی نداشته باشیم، ثانیه.شماری می.کردیم تا ابراهیم بیاید و ما را به مرز خروج ببرد، تا اینکه ساعت 2 بعدازظهر پنجشنبه، 26 خرداد.ماه متوجه شدیم مخفیگاهمان محاصره شده است و باید فرار می.کردیم. هر 3 به تکاپو افتادیم اما دورتادورمان پلیس بود، نمی.خواستیم تسلیم شویم اما با شلیک گلوله وقتی هدف قرار گرفتیم زمینگیر شده و نتوانستیم پا به فرار بگذاریم».
  عباس نیز گفت: «همزمان با دستگیری.مان به اندازه.ای ترسیده بودیم که تصور کردیم ابراهیم ما را لو داده است و اسم او را آوردیم همین کافی بود تا پلیس آن مرد را هم دستگیر کند».
  این 3 مرد و نوچه.هایشان در بازداشت بسر می.بردند و تجسس.ها برای ردیابی فراری.های دیگر ادامه دارد.

  موضوعات مشابه: