تمامی مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می.توانند با انتخاب بسته.های افزایشی GPRS ایرانسل از ۹۹% تخفیف باورنکردنی بهر.ه.مند شوند:
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
  همان.طور که در جدول فوق مشاهده می کنید، این امکان برای شما فراهم شده است که بر اساس برآورد خود از نیازتان به اینترنت، هریک از بسته های افزایشی اینترنت همراه را که مایل باشید، انتخاب نمایید. برای مثال اگر احساس می کنید در هفته پیش روی، مثلاً ۸۰۰ مگابایت به اینترنت احتیاج دارید، با پرداخت ۴۰.۰۰۰ ریال و با سفارش بسته محدود ۸۰۰ مگابایتی از مهلت ۷ روزه استفاده از آن برخوردار شوید.
  شیوه فعال سازی بسته افزایشی GPRS ایرانسل
  شما مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته بسته افزایشی خدمات GPRS را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره.مند شوید. برای فعال.سازی، تنها کافیست کدهای دستوری بالا را از خط خود شماره گیری کنید.
  توجه:
  هر مشترک دائمی یا اعتباری، در طول ۲۴ ساعت، تنها یک بار مجاز به خرید هر یک از بسته های افزایشی GPRS ایرانسل می باشد و تقاضای خرید بسته افزایشی جدید، تنها ۲۴ ساعت پس از خرید بسته قبلی، قابل ارائه است.
  قابلیت تمدید بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل
  در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، می.تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان تاریخ انقضای بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان و حجم باقی مانده از بسته قبلی به مدت و حجم بسته جدید اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته.های افزایشی GPRS نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته.های پیشین را از دست نمی.دهند.
  برای مثال، اگر شما یک بسته ۸۰۰ مگابایتی ۷ روزه را قبلا خریداری کرده و به جای روز هفتم در روز پنجم ، همان بسته افزایشی را سفارش دهید به طوریکه از بسته قبلی تان ۱۰۰ مگابایت و ۲ روز اعتبار باقی مانده باشد، بسته جدید دارای ۹۰۰ مگابایت و ۹ روز اعتبار خواهد بود
  حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ۹۰ روز خواهد بود.
  نحوه اطلاع از حساب:
  شما همچنین می توانید برای اطلاع از وضعیت حساب بسته افزایشی GPRS خود، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره گیری کنید:
  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]