[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  Advanced SystemCare 3  آیا فکر می کنید که برای بهینه سازی عملکرد سیستم خود باید از یک برنامه غیر رایگان استفاده کنید؟ خوب اگر اینگونه است، اشتباه می کنید! Advanced SystemCare Free برنامه ای است که به کمک آن می توانید تنها با یک کلیک به حفاظت، تعمیر، پاک سازی و بهینه سازی کامپیوتر خود بپردازید آن هم به صورت کاملا رایگان و به وسیله نرم افزاری که از سال 2006 تا کنون بیش از 50 میلیون بار دانلود شده است و برنده جوایز گوناگونی است!
  نرم افزارهای کوچکی که بهینه سازی کامپیوتر شما را به عهده می گیرند از جمله برنامه هایی هستند که اصولا هر کاربر کامپیوتر باید یکی از آن ها را داشته باشد و زمانی این مسئله دارای اهمیت است که امکانات بسیار زیاد اینگونه نرم افزارها به طور کاملا رایگان، امن و بدون هیچ تبلیغاتی در اختیار شما قرار بگیرد.
  رابط کاربری بصری این نرم افزار کار با آن را بسیار آسان و لذت بخش نموده است. این برنامه با داشتن نسل جدیدی از پاک سازی رجیستری (هماهنگ با ویندوز 7)، احساس داشتن یک سیستم جدید را به شما خواهد داد. Advanced SystemCare Free سرعت عملکرد سیستم شما را بالا می برد و دسترسی به اینترنت را سرعت می بخشد. برنامه یکپارچه سازی هارد این نرم افزار نیز 10 برابر سریعتر از نمونه های مشابه خود عمل می کند. این برنامه با داشتن رابط کاربری به زبان فارسی می تواند بهترین گزینه برای بهینه سازی عملکرد سیستم شما باشد.  برای دیدن لینکها
  برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
  کلیک کنید


  موضوعات مشابه: