[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی استان تهران از دستگیری جوانی که با نصب دوربین در سیستم کامپیوتر خانواده دختر مورد علاقه.اش، از مسائل خانوادگی آنان مطلع شده بود، خبر داد.

  سرهنگ محمدمهدی کاکوان با بیان اینکه با حضور مرد جوانی به پلیس فضای تبادل اطلاعات پرونده.ای تحت عنوان «ورودبه حریم خصوصی» پیش روی کارآگاهان پلیس فتا گشوده شد؛ افزود: شاکی با حضور در پلیس فتا اعلام کرد که تمامی دوستانم از طریقی ناشناخته در جریان اتفاقات داخل منزلمان هستند.
  به گفته کاکوان تحقیقات برای واکاوی زوایای پنهان این ماجرای مرموز ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس در میان سخنان شاکی متوجه شدند که وی چندی پیش رایانه.اش را برای ارتقای سیستم ویندوز به یکی از مراکز خدمات کامپیوتری برده است.
  وی با بیان اینکه کارآگاهان با کشف این سرنخ بلافاصله به بازرسی کامپیوتر خانگی این فرد پرداختند، گفت: کارآگاهان با این فرضیه که سوءاستفاده.کنندگان دوربین یا دستگاه شنودی روی مانیتور این فرد نصب کرده.اند سیستم کامپیوتری را مورد واکاوی قرار دادند اما سرانجام دوربینی که حجمی کمتر از یک دانه عدس داشت را در کنار دکمه بازکردن CD«رم» یافتند.
  رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی استان تهران افزود: این دوربین توسط برق کامپیوترشارژ شده و قادر است تصاویر و صوت را تا 48 ساعت در خود ذخیره کند و این دوربین به گونه.ای طراحی شده که در هنگام اتصال به اینترنت خود به خود تصاویر و صوت را برای متصل.کننده ارسال می.کند.
  به گزارش ایسنا رییس پلیس فضایی تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی استان تهران در پایان ضمن بیان این مطلب که افراد رایانه های خود را برای تعمیر و ارتقای سیستم نزد افراد امین و آشنا ببرند توصیه کرد هنگامی که رایانه شخصی خود را به مراکز خدماتی برده، حتما در هنگام تعمیر در کنار فرد خدمات.دهنده حضور داشته باشند و از نزدیک با فعالیت.های فرد روی رایانه شخصی باخبر شوند.


  موضوعات مشابه: