به گزارش گیزمودو شرکت هامکر شلمر (Hammacher Schlemmer) به تازگی اقدام به ساخت عینک.واره.ای کرده است که امکان انجام بازی در آیفون به صورت سه.بعدی را مهیا می.کند.

[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  این وسیله کاملاً بر روی آیفون شما نصب شده و با تعبیه دو سوراخ در قسمت.های زیرین، امکان ورود ۲ انگشت روی صفحه برای انجام بازی را فراهم کرده است. روی وسیله مکانی مانند عینک قرار دارد که کاربر با قرار دادن چشمان خود بر روی آن از انجام بازی به صورت سه.بعدی لذت می.برد.

  شرکت سازنده ادعا کرده است که این وسیله، تصویر سه.بعدی بسیار خوبی را در اختیار کاربر می.گذارد اما باید دید اقبال کاربران اپل از این وسیله چقدر خواهد بود.

  اولین و اساسی.ترین ایراد وارد بر وسیله، حالت بدن هنگام استفاده از آن است همانطور که از شکل پیداست، کاربر هنگام استفاده به هیچ وجه حالت مناسب و راحتی ندارد و سریع خسته می.شود.

  جالب اینجاست که هامکر شلمر ادعا کرده است که برای بازی.هایی که با سنسور حرکتی انجام می.شوند بسیار مناسب است. تصور کنید در همان حالت که آیفون را به صورت خود چسبانده اید، برای حرکت دادن آیفون مجبور هستید سر خود را هم به این سو و آن سو حرکت دهید!

  ناگفته نماند که این وسیله علاوه بر آیفون ۳ و ۴، بر روی نسل دوم و سوم آی.پاد تاچ هم قابل استفاده است . قیمت فروش این وسیله ۵۰ دلار اعلام شده است.  موضوعات مشابه: