[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  سیمبین آنا، جدیدترین به.روز رسانی برای گوشی.های هوشمند سیمبین از امروز برای دانلود در دسترس است.


  (ایستنا) سیمبین آنا تجربه کاربری گوشی.های نوکیا N8، نوکیا C7، نوکیا C6-01 و نوکیا E7 را ارتقا می.دهد. رابط کاربری جدید، صفحه کلید QWERTY مجازی در حالت عمودی، صفحه.نمایش..های جداگانه برای پیام.رسانی، نقشه.های بهبودیافته نوکیا، مرور وب بهتر و امکانات امنیتی قوی.تر تنها کمی از پیشرفت.هایی است که مردم از آنها لذت خواهند برد. سیمبین آنا با استفاده از جدیدترین نسخه Ovi Suite (نسخه 3.1.1) در کامپیوتر یا از طریق اینترنت گوشی هوشمند قابل دانلود است.


  ایلاری نورمی، نایب رئیس اجرایی نوکیا گفت: «گوشی.های هوشمند نوکیا هر روز توسط میلیون.ها نفر از مردم در سراسر جهان استفاده می.شوند و احتیاجات خاص آنها را برآورده می.کنند. علاوه بر این، انتخاب.هایی با قیمت.های متنوع در اختیار آنها قرار می.دهند. سیمبین آنا به.روزرسانی مهمی برای تجربه کاربری به شمار می.رود و نشان.دهنده تعهد مداوم ما از سیستم.عامل سیمبین است که آن را در بیش از 10 تلفن نوکیا که طی 12 ماه آینده معرفی خواهند شد و همچنین به.روزرسانی تجربه کاربری و پشتیبانی نرم.افزاری تا سال 2016 خواهید دید.»


  امکانات اصلی سیمبین آنا


  رابط کاربری: سیمبین آنا ظاهری جدید برای گوشی.های نوکیا N8، نوکیا C7، نوکیا C6-01 و نوکیا E7 به همراه آیکون.های جدید و امکانات استفاده گوناگون به ارمغان می.آورد. تایپ کردن روی صفحه.نمایش لمسی با وجود صفحه.های جداگانه بسیار راحت.تر خواهد بود. بنابراین، کاربران می.توانند پیام.ها، صفحات وب، مخاطبان یا نمایش ایمیل را که هنگام تایپ روی صفحه.نمایش QWERTY مجازی که در حالت عمودی در دسترس می.شود به صورت دنباله.دار و پشت سر هم ببینند.


  نقشه و مسیریابی: سیمبین آنا با قابلیت جست.وجوی بهتر، نمایش مسیرهای حمل و نقل عمومی و نشان.دار کردن در شبکه.های اجتماعی نقشه.های نوکیا را ارتقا می.دهد.


  مرور وب: مرورگر سریع.تر با استفاده راحت.تر، بارگذاری صفحات با سرعت بالاتر و امکانات ارتقا یافته در مسیریابی به مردم امکان می.دهد تا به راحتی به سایت.های مورد علاقه خود در حال راه رفتن متصل شوند.


  بهترین نسخه برای تجارت: سیمبین آنا از طریق رمزگذاری سریع سخت.افزاری بهبودیافته در گوشی.های هوشمند امنیت واقعی برای تجارت ایجاد می.کند.


  فناوری NFC : به.روزرسانی نرم.افزار سیمبین آنا، سخت.افزار NFC در گوشی نوکیا C7 را فعال می.کند. بنابراین، مردم می.توانند به راحتی با ایجاد یک ضربه کوچک گوشی نوکیا C7 با گوشی دیگر با قابلیت NFC محتوایی نظیر مخاطبان، تصاویر و ویدیوها را به اشتراک گذاشته و بازی کنند؛ به راحتی با لوازم جانبی NFC نوکیا و دیگر دستگاه.های مجهز به NFC متصل شوند و برچسب.های NFC را بخوانند.


  برنامه دقیق عرضه به.روزرسانی نرم.افزار سیمین آنا در بازارهای گوناگون فرق دارد.


  روش.های ارائه به.روزرسانی نرم.افزاری در بازارهای گوناگون و اپراتورهای مختلف فرق دارد.
  خلاصه امکانات این به.روز رسانی:


  امکانات اصلی سیمبین آنا:


  صفحه کلید QWERTY مجازی در حالت عمودی برای تایپ سریع با یک دست
  نمایش صفحات جداگانه برای تایپ؛ بنابراین کاربران می.توانند رشته پبام.ها، صفحات وب، مخاطبان یا ایمیل را ببیننند
  مرورگر سریع.تر با استفاده راحت.تر، بارگذاری صفحات با سرعت بالاتر و امکانات مسیریابی بهبودیافته
  نقشه.های جدید نوکیا شامل جست.وجوی ساده.تر، مسیرهای حمل و نقل عمومی و امکان نشان.دار کردن در شبکه.های اجتماعی
  قابلیت به اشتراک.گذاری مکان خود از طریق ایمیل و پبام کوتاه (حتی در گوشی.های غیر از نوکیا)


  امکانات برای کاربران شاغل


  پیام فوری و گفتگو از طریق Microsoft Communicator Mobile
  بیشتر شدن امکانات ایمیل مانند پشتیبانی از درخواست کامل ملاقات
  امنیت بالا در کسب و کار از طریق رمزگذاری سریع سخت.افزاری
  دسترسی امن و آسان به اینترانت (IPSEC و SSL ***، امکانات کاربردی لازم در اینترانت برای همه کاربران تجاری که می.خواهند به اینترانت شرکتشان دسترسی داشته باشند)

  امکانات برای برنامه.نویسان:

  Flashlite 4
  Java Runtime 2.2
  Qt Mobility 1.1
  Qt4.7

  موضوعات مشابه: