[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  بعد از خبر داغ دیروز برای اندروید اخبار بزرگ دیگری نیز در راه است ، Steve Kondik کسی که توسعه دهنده و برنامه نویس رام.های محبوب Cyanogen و یک Android Developer فوق.العاده است به عنوان مهندس نرم.افزار به Samsung Mobile پیوست .

  براساس فیس.بوک Kondik ، او گفته که از این جایگاه خود در سامسونگ برای فوق.العاده.تر شدن اندروید استفاده خواهد کرد . همچنین این شخص تایید کرد که رام.های CyanogenMod تعطیل نمی.شوند و بخشی از این پروژه هستند .

  استیو باید این شغل ارزشمند خود را مدیون کارهای استثنایی باشد که روی رام.های کاستومِ CyanogenMod کرده و همپنین پشتیبانی از تعداد زیادی از گوشی.های اندرویدی که واقعا در بین دیگر رام.های اندرویدی قابل تحسین است .

  یکی از عیب.های که به گوشی.های سامسونگ وارد است رابط کاربری آن می.باشد که در مقابل با HTC Sense و حتی Moto Blur از موتورولا که حالا دیگر متعلق به گوگل است ، کمی ضعیف.تر به.نظر می.رسد . با اقدام حتما در آینده شاهد نزدیک.تر شدن TouchWiz و Cyanogen و البته برطرف شدن باگ.ها ، کارایی و سرعت بهتر و همچنین عملکرد مطلوب.تر در گوشی.های سامسونگ خواهیم بود

  موضوعات مشابه: