بازی بزرگان در دنیای تکنولوژی وارد عرصه جدیدی شده است ٬ عرصه ای که با در دست داشتن پتنت های بیشتر زمین بازی را از فروشگاه های بزرگ به دادگاه ها کشانده است . اپل و سامسونگ نیز سالهاست از یکدیگر برای یکه تاز بودن در زمینه های مختلف شکایت می کنند . در چند ماه گذشته اپل در این مورد موفق تر عمل کرده است تا جایی که فروش سامسونگ گالاکسی تب ۱۰.۱ را برای مدتی در اروپا ممنوع کرد و همچنین از رونمایی تبلت جدید ۷.۷ اینچی سامسونگ نیز در آلمان جلوگیری به عمل آورد . حال جریان این دو شرکت به استرالیا نیز رسیده است . نبرد اپل و سامسونگ در استرالیا بخشی از نبرد قضایی این دو شرکت در سه قاره جهان است .
سایت بلومبرگ به نقل گزارش های یک دادگاه فدرال در استرالیا ٬ گزارش می دهد که قاضی دادگاه آنابل بنت اعلام کرده است که کپی پتنت های اپل توسط سامسونگ در تبلت های سامسونگ پذیرفتی است ولی اپل باید گزارش های دقیق و اعداد دقیق فروش آیپد ۱ و آیپد ۲ را در استرالیا و بریتانیا اعلام کند که اگر فروش تبلت های سامسونگ روی فروش محصولات اپل تاثیر گذاشته باشد در آن زمان سامسونگ محکوم خواهد شد .
سامسونگ نیز در دفاعیه خود پیرامون این مطلب اعلام کرده که اگر کسی بخواهد یک محصول آندرویدی داشته باشد یک محصول آندرویدی می خرد و این به فروش اپل آسیب نخواهد زد .
سامسونگ نیز مدتی پیش ادعا کرده بود که اپل نیز طرح نهایی آیپد را از یکی از فیلم های استنلی کوبریک کپی کرده است .[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
  • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
    براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]    موضوعات مشابه: