وکیا از علاقه.مندان برای ساخت ملودی جدیدش دعوت می.کند.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) نوکیا در یک فراخوان جهانی مردم را برای خلق و ساختن نسخه جدید زنگ نمادین خود به رقابت دعوت کرد. زنگ.های ثبت شده توسط کاربران شنیده و رأی داده و در وب.سایت
برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید
. ارائه می.شوند.
زنگ فعلی معروف نوکیا از اثر Grand Vals توسط اسپانیارد فرانسیسکو تارگا ( 1852 تا 1909) الهام گرفته شده و برای اولین بار در سال 1994 به عنوان زنگ نوکیا در گوشی.های سری 2100 نوکیا معرفی شد. از همان ابتدا، زنگ نوکیا فراوان.ترین قطعه موسیقی پخش.شده در دنیا شده و به عنوان آهنگ پیش.فرض در میلیون.ها گوشی نوکیا به کار رفته است. زنگ نوکیا روزانه بیش از یک میلیارد بار شنیده می.شود.

با نغمه.پرداز درون خود همساز شوید

نوکیا با همکاری AudioDraft، کارشناسان جهانی در امر به فراخوان گذاری قطعات ملودیک جدید، به دنبال زنگ جدید، پرمعنی، اصیل و خلاقانه و همین طور متمایز نوکیا است. شرکت.کنندگان تشویق می.شوند تا آهنگ.های جدید و قدیم نوکیا را تجربه کنند و همچنین می.توانند بخش.ها، صداها و تنظیمات موسیقی مخصوص خود را خلق کنند. این زنگ حداکثر باید 30 ثانیه باشد و مهلت ثبت آثار نهایتا تا 2 اکتبر 2011 است.

مرحله نهایی

5 قطعه از زنگ.هایی که به آنها بیشتر رای مثبت داده شده باشند به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد. 5 فینالیست بعدی توسط هیئت داوران انتخاب خواهند شد و در نهایت قطعه برنده از میان 10 قطعه.ای که به مرحله نهایی رسیده انتخاب می.شود. هیئت داوران شامل شناخته شده.ترین افراد در صنعت صوت برای برندهای تجاری است مانند: کای برونر، یکی از موسسان آکادمی صدا، جولیان تِرِژر، مشهور برای مکالمات TED و خالق اثر Sound Business؛ و مارک دوینگ، ریاست ارتباطات بازاریابی و برند شرکت SoundCloud. نایب رییس ارشد طراحی نوکیا، مارکو آتیساری نیز هفتمین عضو هئیت داوری است.

جوایز

قطعه برنده در گوشی.های منتخب در محصولات سال 2012 در حدود 100 میلیون گوشی استفاده می.شود. علاوه بر این، زنگ برنده در فروشگاه Ovi Store و سپس در وب.سایت BrandBook نوکیا در دسترس قرار خواهد گرفت. افزون بر اینها، به برنده یک جایزه 10 هزار دلاری نیز اعطا خواهد شد.