به تازگی اخبار جدیدی از آیفون 5 منتشر شده که به نظر میرسد که آیفون 5 آخرین مدل از سری آیفون است. البته همه مشتاقانه منتظر انتشار این مدل در بازار هستند. درواقع این مدل در آخرین مراحل توسعه است و به زودی با سفارشی سازی ها و ویژگی های شگفت انگیز وارد بازار میشود. درست است که با اسعتفای استیو جابز (مدیر عامل موفق اپل) تعداد کمی از مردم فکر میکنند که در انتشار این آیفون تاخیری وجود دارد اما Tim Cook مدیر عامل جدید اپل وعده داده است که این شرکت در روند رشد باقی خواهد ماند و سقوط نخواهد کرد.
در اینجا سخن این مدیر عامل با کارکنان اپل را میشنویم.


آیفون 5 با ویژگی های مفهومی: آیفون 5 تمامی ویژگی های جدید به این آیفون اضافه شده بسیاری از چیزهای که میتوان گفت اما سه تا از مهمترین ویژگی هایی که روبه اتمام هستند: طراحی فوقالعاده باریک ، صفحه کلید لیزری و صفحه نمایش هولوگرافی.
من خیلی خوشحال هستم که این فرصت شگفت انگیز از خدمت به عنوان مدیر عامل خلاق ترین شرکت در جهان به من داده شده. پیوستن به شرکت اپل بهترین تصمیم من تا کنون بوده و بهترین امتیاز من در این 13 سال سابقه من در کار با اپل و استیو است. من آینده روشنی را برای اپل میبینم.

استیو باور نکردنی رهبر و مربی من، و همچنین کل تیم اجرایی و کارکنان شگفت انگیز ما شده است. ما واقعا به دنبال رو او هستیم و به هدایت مداوم او گوش میدهیم و با الهام از او جلو میرویم.

من می خواهم شما اعتماد داشته باشید که شرکت اپل به سوی تغییر نمیرود و در همین روندی که با همه فرق میکند پیش میرود. من ارزش ها و اصول منحصر به فرد اپل را گرامی میدارم. این شرکت و فرهنگ ساخته شده استیو است است که بر خلاف دیگر شرکت ها در جهان است و ما می رویم به ادامه در این راه که این در DNA ما میباشد . ما بهترین محصولات را در جهان میسازیم که لذت مشتریان باور نکردنی است و لذت کارمندان از آن افتخار ساخت این محصولات است.

من عاشق شرکت اپل هستم و مشتاقانه منتظرم تا در نقش جدید من از حمایت باور نکردنی همه از هیئت مدیره، تیم اجرایی و بسیاری از شما که الهام بخش من است. من مطمئن هستم سالی که در پیش روی ماست پر از موفقیت است و ما با هم ادامه خواهیم داد تا اپل را به پیش ببریم.
تیم.


بزارید ویدئویی از این آیفون را که در استودیو Aatma گرفنه شده ببینیم:برای دیدن لینکها
برای دیدن لینکها براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] کلیک کنید
کلیک کنید
]


به جای ستاره ها همون سایت معروف ویدئو رو بزارید

موضوعات مشابه: