[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  با اینکه پیوندهای بسیار محکمی مابین شرکت HTC و اندروید شرکت گوگل از یک سو و از طرفی ویندوز شرکت مایکروسافت، وجود داره اما هر ازگاهی صحبتهایی به میان میاد که نشون دهنده علاقه HTC به داشتن یه سیستم عامل انحصاریه. سال گذشته گفته شد که این شرکت در حال توسعه یه سیستم عامل می باشد ولی این موضوع در حد یک حرف باقی ماند و دیگه اشاره ای به اون نشد.
  اما حالا خانم Cher Wang از روسای HTC گفته که در فکر خرید یه سیستم عامل هستند. " ما در درون شرکت در حال رایزنی و تفکر درباره خرید یه سیستم عامل آماده هستیم اما هنوز هیچ چیز جدی نیست. " این گفته های خانم Wang می باشد.
  اگه HTC واقعا همچین تصمیمی داشته باشه احتمالا بهترین گزینه خرید، سیستم عامل WebOS باشه که همین اواخر صاحب اون یعنی شرکت HP تمامی فعالیت های مربوط به این سیستم عامل موبایل رو متوقف کرد. اما موضوع اینجاست که در حال حاضر HTC به همراه Android روزهای خوشی رو میگذرونه و اگه بخواد کم کم Android رو کنار بزاره و روی سیستم عامل خودش کار کنه ممکنه تا حد زیادی سهمش در بازار رو از دست بده و زیان زیادی ببینه... نمیشه سخت افزار قدرتمند و خوب HTC رو نادیده گرفت ولی Android سهم زیادی در موفقیت های اخیر HTC داشته.

  موضوعات مشابه: