شاید این موضوع که شما پس از آپلود تصاویر ویدیوئی خود بر روی وب.سایت.های به اشتراک.گذاری امکان تصحیح و یا ویرایش آن را نداشته.اید برای شما پیش امده باشد. بارها پیش امده که شما تصویر ویدیوئی را در اختیار دارید که قصد ندارید تمامی آن را به اشتراک گذاشته و امکان ویرایش آن را نداشته.اید.
از امروز وب.سایت به اشتراک.گذاری تصاویر ویدیوئی یوتیوب امکان جدید را برای کاربران خود فراهم نموده است که در آن کاربران قادر خواهند بود به صورت آنلاین به ویرایش تصاویر ویدیوئی پرداخته و نهایتا نتیجه دلخواه خود را به اشتراک بگذارند.
یوتیوب این امکان را با استفاده از دکمه جدیدی که در بالای صفحه “ویدیوهای من (My Videos)” کاربران با عنوان “Edit Video” به چشم می.خورد، فراهم نموده است.


[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  در این امکان کاربران قادر هستند علاوه بر ویرایش اندازه فیلم.ها، چرخاندن فیلم و همچنین ثبات بخشیدن به لرزش.های تصویر، فیلترهای مختلفی مانند قدیمی.کردن فیلم، افزایش نور و کاهش آن، افکت.های رنگی را به فیلم اضافه کنند. لینک و آدرس تصاویر ویدیوئی ژس از ایجاد این افکت.ها تغییری نخواهند کرد و ویدیوی شما با همان آدرس قبلی در دسترس خواهد بود.
  متاسفانه این امکان جدید یوتیوب برای تصاویر ویدیوئی که بیش از هزار بار تماشا شده.اند و یا آنهایی که محتوای آنها به ثبت رسیده میسر نمی.باشد و شما برای دسترسی به این امکان باید دوباره آنها را آپلود کنید.
  پیش از این و در سالگرد شش سالگی یوتیوب این وب.سایت اعلام کرد که در هر دقیقه به اندازه ۴۸ ساعت ویدیو بر روی این وب..سایت آپلود و به اشتراک گذاشته می.شود.

  یوتیوب همچنین اعلام داشته است که آمار میزان آپلود فیلم از ۸ ساعت در هر دقیقه در سال ۲۰۰۷ به ۴۸ ساعت در آن زمان رسیده است.
  گوگل در سال ۲۰۰۶ یوتیوب را به مبلغ ۱٫۶۵ میلیارد دلار خریداری کرد. این شرکت واقع در کالیفرنیا از این معامله سود سرشاری را نصیب خود کرده است و یوتیوب نیز همواره در حال ارتقای رشد کمی و کیفی خود بوده است.

  موضوعات مشابه: