پس از مدت.ها انتظار سرانجام شرکت نوکیا گوشی.های هوشمند 700 و 701 که نخستین محصولات مبتنی بر نسخه Belle سیستم.عامل سیمبین محسوب می.شوند را روانه بازار کرد.

این دو گوشی که به عنوان نخستین تجربه کاربران جهانی از نسخه Belle سیستم.عامل سیمبین هستند، امکانات قابل ملاحظه و متفاوتی را ارایه می.دهند. اگرچه این دو گوشی جدید اسامی بسیار مشابهی دارند، اما از نظر امکانات داخلی کاملا با یکدیگر متفاوت هستند.

گوشی هوشمند 700 یک محصول فوق باریک محسوب می.شود که نمایشگر لمسی 2/3 اینچی AMOLED را در خود جا داده است و گوشی 701 همراه با نمایشگر لمسی 5/3 اینچی IPS LCD به دست کاربران می.رسد. گفته می.شود که IPS LCD شفاف.ترین نمایشگر موبایلی است که هم.اکنون در بازار جهان به فروش می.رسد. این گوشی بدنه بزرگتر و وزن بیشتر دارد.

برای هر دو گوشی یاد شده پردازنده یک گیگاهرتزی در نظر گرفهت شده است که امکان اجرای برنامه.های سنگین را فراهم می.کند. کیفیت دوربین دیجیتالی و امکانات ارتباطی که برای این دو گوشی هوشمند در نظر گرفته شده نیز متفاوت است و به همین خاطر کارشناسان توصیه می.کنند پیش از خرید این دو محصول به خوبی مورد بررسی قرار گیرند.


موضوعات مشابه: