جام جم آنلاين: سحرگاه امروز عامل قتل قويترين مرد ايران در مقابل چشمان انبوه صدها تن از شهروندان كرجي در خيابان پونه شرقي واقع در 45 متري گلشهر كرج كه محل حادثه بود به دار مجازات آويخته شد.


[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]


  به گزارش خبرنگار جام جم آنلاين، متهمان اين پرونده سه پسر به نام هاي عليرضا، ناصر و عليرضا 17 و 18 ساله هستند. آنها شامگاه 25 تير سال جاري هنگام تردد با خودروي پرايد در 45 متري گلشهر خيابان پونه كرج با خودروي روح الله داداشي قويترين مرد ايران و سرنشين همراه وي به صورت جزئي تصادف كردند.
  در اين حادثه ، سه پسر جوان با قويترين مرد ايران درگير شدند و پس از فحاشي به وي يكي از متهمان كه «عليرضا . م» نام داشت با چاقو سه ضربه به گردن و چند جاي ديگر از بدنش وارد كرده و سپس به همراه دوستانش از محل حادثه متواري شد. اما قويترين مرد ايران در راه انتقال به بيمارستان مدني به علت شدت جراحات درگذشت.
  با تشكيل پرونده در شعبه بيست و يكم دادسراي جنايي كرج دستورات ويژه اي براي دستگيري عاملان حادثه آغاز شد.
  هر سه متهم با گذشت 30 ساعت از وقوع حادثه در محله باغستان در مهرشهر كرج شناسايي و دستگير شدند.
  متهمان با انتقال به پليس آگاهي بازجويي شدند و يكي از آنها به نام عليرضا كه 17 ساله بود خود را به عنوان عامل اصلي حادثه معرفي كرد.
  متهمان پس از بازسازي صحنه حادثه روانه زندان شدند. پرونده آنها با صدور كيفرخواست دادگاه كيفري استان البرز ارسال شد.
  روز 15 مرداد سال جاري عليرضا - عامل جنايت - با انتقال به شعبه اول دادگاه كيفري استان البرز پاي ميز محاكمه نشست.
  اولياي دم مقتول كه 11 خواهر و برادر بودند براي قاتل برادرشان تقاضاي اعدام در محل حادثه را كردند.
  عليرضا – متهم – در دفاع از خود در دادگاه گفته بود من قصد كشتن روح الله را نداشتم شب حادثه من و دوستانم ابتدا در حوالي خيابان قلم واقع در شاهين ويلاي كرج با خودروي يك فرد برخود كرده و در پي سبقت گرفتن از وي درگير شده و وقتي راننده خودرو را متوقف كرد به سويش حمله و او را بشدت كتك زده و با عربده كشي از محل، فرار كرديم.
  متهم اضافه كرد: در طول مسير كه قصد داشتم دوستانم را به منازلشان منتقل كنم مقتول و يك مرد جوان كه سرنشينان يك خودروي آزرا بودند پشت سرمان حركت مي كردند. چند بار چراغ خودرويشان را روشن و خاموش كردند و از ما خواستند سريعتر حركت كنيم. به دليل داشتن سرعت بالا و وجود سرعت گير ، سرعت خود را كاهش دادم در همين موقع مشاجره لفظي ميان ما و يكي از سرنشينان خودرو رخ داد. با نزديك شدن به خيابان پونه با آنها مشاجره كرده و دعوايمان شد. در جريان درگيري داداشي از خودرو بيرون آمد و چند بار گفت مرا مي شناسي ولي توجهي به حرف هاي او نكردم. با ديدن او كه مردي قوي هيكل بوده وحشت كرده و ترسيدم. تصور مي كردم كه شايد اگر چاقويي همراه داشته باشد مرا بزند. در همين موقع چاقويي كه همراه داشتم رابه مرد قوي هيكل و دوستش نشان دادم تا شايد صحنه را ترك كنند. وقتي اينگونه نشد، ترسيده و در حاليكه عقب عقب به سمت خودرو مي رفتم ضرباتي به او زدم كه باعث مرگش شد. او را نمي شناختم و بعد از فرار متوجه شدم كه قويترين مرد ايران را كشتم.
  متهم از سوي قاضي رنجبر رئيس شعبه اول دادگاه كيفري استان البرز و چهار قاضي مستشار وارد شور شدند و حكم به قصاص متهم در محل حادثه دادند.
  با ابلاغ حكم به اولياي دم و عامل جنايت پرونده به ديوان عالي كشور ارسال و پس از تاييد به واحد اجراي احكام دادگستري استان البرز ابلاغ شد، در ضمن متهم رديف دوم پرونده به اتهام معاونت در درگيري خياباني منجر به قتل و همچنين شرب خمر به سه سال حبس و 74 ضربه شلاق و متهم سوم به اتهام شرب خمر به تحمل 74 ضربه شلاق از سوي قاضي شعبه 101 استان البرز محكوم شدند.
  از شامگاه سه شنبه مردم از شهرهاي دور و نزديك و مناطق مختلف كرج براي اينكه شاهد اجراي حكم اعدام قاتل قويترين مرد ايران باشند در محل اجراي حكم حاضر شده بودند و هر لحظه بر تعداد اين جمعيت اضافه مي شد.
  اكثر مردم حاضر در محل اجراي حكم خواستار آن بودند كه اين حكم هر چه سريعتر اجرا شود.
  سحرگاه امروز متهم تحت تدابير شديد امنيتي ساعت 5:18 دقيقه در حاليكه درون يك ون نيروي انتظامي نشسته بود به محل اعدام منتقل شد.
  وقتي متهم بالاي محوطه اجراي حكم رفت و در حاليكه چشمانش با چشم بند بسته شده و قادر به ديدن جمعيت كثيري كه در ميدان جمع شده بودند، نبود اما با شنيدن فريادهاي آنها كه خواستار مجازات وي بودند، با التماس تقاضاي بخشش از اولياي دم مي كرد و فرياد مي زد من از مرگ مي ترسم كه عقربه هاي ساعت بر روي 5:18 متوقف و توسط جرثقيل به بالا كشيده شد و ناله و درخواست بخشش هاي متهم خاموش شد.
  با تاييد مرگ متهم، جسد وي به پزشكي قانوني منتقل شد.


 • موضوعات مشابه: