اگر آی.پد را برنده بازار تبلت.ها بر روی زمین بدانیم گویا برنده این نبرد در آسمان اندروید است! داستان از این قرار است که شرکت بوئینگ پلتفرم اندروید را برای سرگرم کردن و پذیرایی دیجیتال از مسافران هواپیمای غول.پیکر مسافربری بوئینگ ۷۸۷ برگزیده است.

بنابر گزارش فارنت، بر اساس اعلام این شرکت در این هواپیما مسافران با استفاده از بازی.ها و برنامه.های مولتی.مدیای مبتنی بر اندروید سرگرم شده و موسیقی.ها و فیلم.های ویدیوئی مورد علاقه.اشان را بر روی صندلی خود به تماشا خواهند نشست.

مارک لارسون مدیر فناوری این پروژه در این خصوص می.گوید: تمامی مسافران بوئینگ ۷۸۷ با استفاده از صفحات نمایشگری که بر روی صندلی.ها تعبیه شده است در طول سفرهای طولانی که با این هواپیما امکان.پذیر است سرگرم خواهند شد.

بر اساس اعلام لارسون، صندلی.های قسمت اکونومی (بخش ارزان.تر) به نمایشگرهای ۷ اینچی .و صندلی.های بخش فرست.کلاس انتظار می.رود به نمایشگرهای ۱۷ اینچی مجهز شوند!

هواپیمای بوئینگ ۷۸۷، از قابلیت حمل ۲۰۰ تا ۳۰۰ مسافر، بسته به پیکربندی صندلی.های آن در کلاس.های مختلف تا مسافت حداکثر ۱۵٫۰۰۰ کیلومتری برخوردار است که با در نظر گرفتن طراحی موتورهای جدید و کاراتر آن از لحاظ مصرف سوخت، می توان این هواپیما را مجموعه ای از پیشرفت.های نوین در راستای مدرنیزاسیون اقتصادی و البته به کارگیری صحیح و به جای آنان محسوب کرد.


موضوعات مشابه: