[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  بر اساس تحقیقات Jon Oberheide و Zach Lanier اولین نقص که بر تمام دستگاه های اندروید بدون در نظر گرفتن نسخه سیستم عامل است ، اجازه دسترسی و نصب اپلیکیشن ها بدون تایید کاربران میباشد. و آنچه که این باگ را مورد توجه قرار داده این است که حفره امنیتی گزارش شده ، اجازه می دهد تا مهاجمان به منظور نصب "برنامه های کاربردی دلخواه با مجوز خودسرانه" عمل کنند. این بدین معنی است که با یک بار اجرا ، هکر می تواند هر چیزی را که میخواهد از جمله ثبت تماس ها ، متون ، تاریخچه مرور وب و حتی رسانه دسترسی کامل پیدا کند.
  دومین نقص که مختص گوشی های Samsung Nexus S می باشد این اجازه را به هکر میدهد که به root گوشی و در نهایت دسترسی کامل دست یابد.
  طی چند ماه اخیر گزارش هایی از کاربران اندروید مبنی بر رخنه ی نرم افزار های مخرب از طریق بلوتوث و یا پیامک و نشت اطلاعات از گوشی ها منتشر شده است و حتی محققی به نام Dinesh Venkatesan اطلاعاتی از وجود تروجانی اندرویدی منتشر کرد که میتواند بطور مخفی مکالمات تلفنی شما را ضبط و برای هکر ارسال کند.
  در نهایت این دو مهندس به کاربران پیشنهاد کردند که از نصب اپلیکشین ها از منابع ناشناس خودداری کرده و تا جایی که مقدور است از مارکت گوگل دانلود کنید و در هنگام نصب اپ ها از میزان دسترسی اپ آگاه باشد. و به روز ترین ضد ویروس ها را در گوشی خود نصب کنید.

  موضوعات مشابه: