گوگل با سرعت باورنکردنی در حال ارائه نسخه های جدید مرورگر کروم است و هیچ بعید نیست تا پایان سال جاری میلادی شاهد نسخه ۲۰ مرورگر کروم باشیم.
شرکت گوگل هفته جاری نسخه آزمایشی کروم ۱۵ و نسخه ویژه توسعه.دهندگان کروم ۱۶ را رونمایی کرد و این در حالی است که چند روزی بیشتر از ارائه نسخه نهایی و پایدار مرورگر کروم ۱۴ نمی.گذرد.
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد] • در نسخه ۱۵ کروم شاهد حضور دوباره دکمه بازکردن تب جدید یا همان New tab و راحتی بیشتر در مدیریت برنامه.ها، بوکمارک.ها و سایت.های بیشتر دیده شده هستیم.
  شما در این نسخه می.توانید برنامه.های کروم خود را با روش کشیدن و انداختن دوباره مرتب کنید و حتی برای خود بخش جدیدی را از برنامه.های دلخواه ایجاد کنید. شما در ضمن می.توانید به راحتی در بین سایت.های پربازدید، برنامه.ها و بوکمارک.ها جستجو و حرکت کنید و به راحتی تب جدیدی را باز کنید.
  در ضمن طبق اعلام گوگل قرار است تغییراتی در کروم.استور از قبیل تاریخ آخرین نصب برنامه، تاریخ هماهنگ.سازی و اطلاعات جزئی.تر از برنامه.ها را مشاهده کنیم.
  در نسخه توسعه.دهنگان کروم ۱۶ ویژگی سوئیچ بین پروفایل کاربران که از مدتها قبل کاربران انتظار آن را می.کشیدند گنجانده شده و موتور V8 کروم نیز به.روز رسانی شده است.

  موضوعات مشابه: