سایت محبوب به اشتراک گذاری فیلم یو تیوب در ادامه روند فراهم آوردن امکانات جدید برای کاربرانش طبق اعلام رسمی در وبلاگ یوتیوب سه امکان جدید به امکانات خود اضافه نمود. بنا بر همین اعلام به عنوان بخشی از پروژه در حال انجام خود درخصوص ایجاد محتویات ویدیویی بزرگ سه امکان جدید برای کاربران فراهم آورده اند که بشرح مختصر آن می پردازیم :
۱ – تبدیل ویدئوهای دو بعدی به ۳D تنها با یک کلیک : ایجاد ویدیوهای سه بعدی ((۳D با دشواری هایی همراه بود مانند استفاده از دو دوربین جهت فیلمبرداری و تلفیق دو فیلم با نرم افزارهای ویژه باهم و تولید ویدیوی سه بعدی اما حال با یوتیوب تنها باید فایل ویدیوی مورد نظر خود را آپلود و با فشردن یک دکمه بعد از مدت زمانی اندک ویدیوی سه بعدی خود را تحویل بگیرید و در تلویزیون های با فناوری نمایش سه یعدی از دیدن آن لذت ببرید. البته هنوز این امکان یوتیوب در مرحله بتا می باشد و شاید مشکلاتی هم داشته باشد.
۲- امکان آپلود ویدیوهای بلندتر از ۱۵ دقیقه : یوتیوب به کاربران تایید شده و معتبر خود این امکان را می دهد تا ویدیوهای بلندتر از ۱۵ دقیقه را آپلود نمایند.
۳ – ویرایش آسان ویدیو ها با Vlix و Magisto: یوتیوب برای ویرایش و کوچکتر کردن ویدیوهای کاربران دو امکان ویلیکس و مجیستو را در دسترس قرار داده است که به کمکVlix می توان افکت و نوشته به فیلم ها اضافه کرد و با Magisto می توان فیم های خود را به کلیپ های کوچکتر و جذابتر تبدیل کرد.
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
  • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
    براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]    گوگل مطمئنا امکانات بیشتری را برای جذب کاربران و استفاده از یوتیوب به آن اضافه خواهد کرد و این پایان راه نیست به شما هم پیشنهاد میکنم برای یک بار هم که شده از امکانات جدید یوتیوب استفاده نمایید

    موضوعات مشابه: