[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  گلکسی اسکین جدید سامسونگ که نمایشگر قابل انعطافی دارد، به کاربران امکان می دهد دستگاه خود را لوله کرده و یا خم کنند.

  این دستگاه جدید سامسونگ دارای یک نمایشگر قابل انعطاف با وضوح AMOLED ، 480*800 است که به گوشی امکان خم شدن حول یک استوانه با قطر 1 اینچ (54/2 سانتی متر) را می دهد.

  نمایشگر این تلفن نسبت به نمایشگرهای معمولی روشن تر بوده، انرژی کمی مصرف کرده و هم چنین غیرشکننده است.

  سامسونگ با استفاده از یک لایه پلاستیکی پلیمید به جای شیشه، نمایشگرهای قابل انعطافی را ساخته است که حتی می توان با چکش برروی آن ها کوبید.

  این تلفن توسط هاسونگ جی (Haeseong Jee ) و جی ین یو (Jye Yeon You ) ساخته شده و ماده اصلی این فن آوری جدید گرافن است که به عنوان ماده معجزه آسا عمل می کند.

  دانشمندان دانشگاه کلمبیا با انجام تحقیقاتی ثابت کرده اند که گرافن، قوی ترین ماده در جهان بوده و برخی از آن ها 200 برابر قوی تر از ساختار فولاد است.

  اسکین گالکسی جدید این شرکت دارای یک دوربین هشت مگا پیکسلی بوده و حافظه داخلی آن یک گیگابایت در نظر گرفته شده است.  اما پیرامون سیستم عامل این گوشی طبق اعلام قبلی به 2گزینه برای هماهنگی با این نسل جدید گوشی ها و نصب روی ان ها رسیده اند ، یکی از پیشنهادات استفاده از ورژن ارتقا یافته آندروید به نام

  آبنبات پاستیلی و پیشنهاد دیگر ورژن جدیدی از آندروید که براساس پلت فر م های آینده و ویژگی های خاص آنها Flexy نامیده خواهد شد ، است.

  اما در مورد زمان انتشار Galaxy Skin ، سامسونگ اطلاعات دقیقی اعلام نکرده و فقط به بیان این نکته که در 2012 در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت بسنده کرده است

  موضوعات مشابه: