[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]
  چندی است که مایکروسافت با تبر! به جان محصولاتش افتاده و آنها را از هستی ساقط می کند. حالا هم نوبت به Zune رسیده تا به جمع مردگان بپیوندد. Zune یک دستگاه پخش کننده چند رسانه ای است، که توسط مایکروسافت در ۱۴ نوامبر سال ۲۰۰۶ به بازار عرضه شد و تبلیغات وسیعی هم برای جا انداختن اش توسط مایکروسافت صورت گرفت.

  اما علارغم تلاش این شرکت برای به ثمر نشاندن محصول جدیدش، Zune نتوانست سهم زیادی از بازار را به دست آورد و در واقع این اپل بود که بعد از سال ۲۰۰۱ با ارائه iPod بازار پخش کننده های موسیقی را قبضه کرده بود.

  حالا مایکروسافت می گوید ما میخواهیم تمامی تمرکزمان را بر روی امکانات صدا و تصویر در ویندوز فون ۷ بگذاریم و به عمر پخش کننده های Zune پایان دهیم.

  این شرکت به دارندگان Zune اطمینان خاطر داده است که دستگاهی که هم اکنون در اختیار دارید، همچون سابق کار خواهد کرد و همچنان از پشتیبانی مایکروسافت برخوردار خواهید بود.

  اما به راستی دارندگان Zune با شنیدن این خبر دچار چه حسی می شوند ؟ اگر شما هم صاحب یکی از این دستگاه ها هستید، آیا حاضرید باز هم محصولات سخت افزاری مایکروسافت را بخرید ؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


  موضوعات مشابه: