شب گذشته و هنگامی که ۲۳ دقیقه از به روی صحنه آمدن تیم کوک مدیرعامل اپل در کنفرانس رونمایی iPhone4S می.گذشت مدیرعامل اپل نموداری را به حاضران شرح داد که در آن نشان می.داد کدام برند سازنده تلفن همراه توانسته بیشترین رضایت را از سوی مشتریان خود جلب کند.
در این نمودار اپل با آیفون خود و ۷۰ امتیاز در صدر قرار داشت و پس از آن اچ..تی.سی با ۴۹ درصد و موتورولا با ۳۹ درصد قزاز گزفته بود.
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  پس از این سه شرکت نیز شرکت ال.جی با ۳۴ امتیاز در جلب رضایت مشتری در رتبه چهارم و بالاتر از رقیب هموطن خود سامسونگ و همچنین شرکت نوکیا قرار گرفته بود.
  علاوه بر نکته جالب در پیشی.گرفتن ال.جی از هموطن خود، کسب مقام اول توسط آیفون اپل در حالی که تنها ۵ درصد بازار موبایل جهانی را به خود اختصاص داده است در نوع خود جالب بود.
  آیفون در چند سال گذشته شاهد رشد ۱۲۵ درصدی سالانه بوده است و این درحالیست که دیگر رقبای این گوشی در بازار تلفن.های همراه هوشمند حداکثر شاهد رشد ۷۴ درصدی بوده.اند.
  البته این برای شرکت اپل به نوعی اصلا شگفت.انگیز نیست چرا که چندی پیش نیز محصول این شرکت در بخش رایانه یعنی مک توانسته بود برای هشتمین سال متوالی عنوان بهترین محصول بازار در جلب رضایت مشتری را به خود اختصاص دهد.

  موضوعات مشابه: