[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]

  ما هم همچون شما خودمان را برای نشست مطبوعاتی سامسونگ و گوگل که ۱۱ اکتبر بود آماده کرده بودیم تا از تازه ترین محصول مشترک این ۲ غول دنیای الکترونیک با خبر بشیم. نشستی که در آن قرار بود از نسخه جدید اندروید که بستنی حصیری نام دارد رونمایی بشود و یک گوشی جدید با این سیستم عامل هم از راه برسد.

  اما این ۲ شرکت تصمیم گرفتند تا این نشست را به زمانی دیگر موکول کنند و این موضوع را امشب در بیانیه ای مشترک به اطلاع رسانه ها رساندند.

  هنوز دلیل خاصی برای به تاخیر انداختن این نشست مشخص نشده و ما از چند و چون این موضوع با خبر نیستیم، ولی اگر حرف های اریک اشمیت را درست در نظر بگیریم، فاصله چندانی تا عرضه مدل جدید گوشی گوگل نمانده است و باید در ماه نوامبر منتظر ورود آن به بازار باشیم.

  از طرف دیگر دیروز مشخصاتی از سوی سایت بی جی آر به عنوان مشخصات فنی گلکسی نکسوس منتشر شد که به نظر میرسد زیاد هم درست نباشند. و یک کارمند ناشناس گوگل ادعا کرده تعداد زیادی از مشخصات فنی صحیح نیست.

  با اوج گرفتن شایعات راجع به این گوشی، امروز تعدادی عکس و ویدیو منتسب به گوشی بعدی گوگل، منتشر شده است، که می توانید آنها را در انگجت مشاهده کنید.

  در مورد تاریخ رسمی معرفی هم هنوز بیانیه ای صادر نشده اما سایت the Next Web می گوید که تاریخ مراسم جدید ۲۷ اکتبر خواهد بود. و درگذشت استیو جابز را با این تاخیر بی ارتباط نداسته است. به هر حال احتمالا فاصله چندانی با معرفی این گوشی نخواهیم داشت. و دوباره می توانیم در مورد سخت افزار حدس های رویایی بزنیم!

  به روز رسانی: گوگل و سامسونگ در بیانه ای اعلام کردند که تاخیر در برگزاری مراسم به خاطر احترام به درگذشت استیو جابز است و آنها این زمان را برای معرفی یک محصول جدید مناسب نمی دانند.


  موضوعات مشابه: