آیا شما هم هنگامی که در حال بازی کردن بازی اتومبیلرانی مورد علاقه خود هستید برای تصور کردن خود پشت یک ماشین واقعی اتومبیلرانی مشکل دارید؟ خب احتمالا این مشکل بخاطر این است که شما از یک فرمان واقعی برای رانندگی استفاده نمی.کنید و البته بر روی یک صندلی عادی نشسته.اید.
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  این مشکل را دیگر تا حدی می.توان حل کرد! شرکت تروس.مستر سازنده انواع وسایل جانبی بازی.های ویدیوئی به تازگی فرمان بازی رانندگی فراری F1 خود را به بازار معرفی کرده است که با اندازه واقعی یک فرمان خودرو فرمول یک شرکت فراری است و رانندگان فرمول یک دقیقا فرمانی با همین شکل و شمایل و اندازه را در دست می.گیرند.
  بر روی این فرمان ۱۷ دکمه وجود دارد که ۲ دکمه برای اعمال تنظیمات خودرو در مسابقه، ۲ دکمه برای تغییر سرعت ماشین و دنده حرکتی، ۳ کلید فلزی دو حالته برای تنظیم محور چرخش خودرو، ۲ دکمه هشت جهته برای تنظیم مسیر حرکت و ۸ دکمه فشاری دیگر برای سایر عملکردهای بازی بکار می.روند.
  [براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  اگر هنوز در حالت حیرت به سر می.برید باید بگویم که هنوز تمام نشده! این فرمان فوق.العاده را در دو حالت می.توان بکار برد. در حالت عادی گیمر قادر به استفاده از ۱۳ دکمه و سه دکمه باقیمانده است در حالت پیشرفته یکی از دو دکمه هشت جهته نیز به عملکرد باقی دکمه.ها اضافه شده و فرمان بازی با ۲۵ دکمه فعال و یک دکمه هشت جهته کار خواهد کرد.
  این فرمان بازی ۱۹۹٫۹۹ دلاری برای استفاده در رایانه.های عادی و همچنین کنسول پلی.استیشن از اواخر ماه اکتبر به بازار عرضه خواهد شد.

  موضوعات مشابه: