چرا شرکت اپل تاکنون به فکر عرضه صفحه نمایش بزرگتر از ۳٫۵ اینچ بر روی صفحه نمایش تلفن همراه آیفون خود نبوده است؟ چرا تلفن.های همراه هوشمند با صفحه نمایش بزرگتر از ۳٫۵ اینچ در دست شما خوش.دست (اصطلاح خوبی بود؟) نیستند!

بنابر گزارش فارنت از گیزموندو، این سوالیست که شاید پاسخ داستین کورتیس یک وبلاگ.نویس به آن، منطقی.ترین و بهترین پاسخ باشد. وی در وبلاگ خود آورده است:

هنگامی که در خیابان در حال راه.رفتن هستید و گوشی گالاکسی.اس۲ خود با صفحه نمایش ۴٫۲۷ اینچی را در دست گرفته و در حال کار با گوگل.مپ هستید، سعی کنید با همان دست خود (طبیعتا با انگشت شست). گوشه بالای سمت راست صفحه نمایش را لمس کنید. بسیار دشوار و خسته.کننده است. حالا من آیفون ۴ خود را بیرون می.آورم تا آزمایش فوری انجام دهم و این طور جواب می.دهد که وقتی شما آیفون را در دست چپ خود بگیرید و انگشت شست شما آزاد باشد شما تقریبا به راحتی به سمت دیگر صفحه نمایش دسترسی کامل دارید.


[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
  • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
    براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]    تصویر گرافیکی بکار برده شده توسط داستین کورتیس به وضوح منظور وی را بیان می.کند و این دقیقا جواب همین سوال است که چرا ما تاکنون آیفون با صفحه نمایش بزرگتر تجربه نکرده.ایم. اندازه ۳٫۵ اینچ اندازه ایده.آل تا زمانیست که تمام انسان.ها به اندازه ارتفاع قد ۷ فوت (۲٫۱۳۳۶ متر).و دستانی به اندازه ماهی.تابه برسند!

    موضوعات مشابه: