مرکز ctia با انتشار گزارش جدید خود اعلام کرده است که در حال حاضر 327.6 میلیون مشترک تلفن.همراه در کشور آمریکا وجود دارد که با این رقم ضریب نفوذ تلفن.همراه در این کشور به 103.9 درصد می.رسد و به عبارت دیگر می.توان گفت که تعداد تلفن.های همراه در کشور آمریکا بیشتر از ساکنان این کشور است.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات، طبق گزارش منتشر شده از سوی این مرکز، کشور آمریکا هم.اکنون 315.5 میلیون جمعیت دارد و این در حالی است که تعداد تلفن.های همراه فعال در این کشور 327.6 میلیون عدد محاسبه شده است. از بین 327.6 میلیون مشترک تلفن.همراه در آمریکا 95.8 میلیون نفر گوشی هوشمند دارند.

طبق این گزارش گفته شده است که مشترکان تلفن.همراه آمریکایی در این حوزه بسیار فعال هستند و طی یک سال گذشته میزان ارسال پیامک توسط آن.ها رشد 16 درصدی داشته است. طبق آمار موجود در 12 ماه گذشته 1.138 تریلیون پیامک در این کشور ارسال شده است. این در حالی است که مشترکان تلفن.همراه در این کشور تنها 28.2 میلیارد پیامک چندرسانه.ای(mms) را ارسال کرده.اند که رقم یاد شده نسبت به 32.1 میلیارد mms ارسال شده در سال قبل کمتر بوده است.

این گزارش همچنین نشان داده است که میزان ترافیک اطلاعاتی در تلفن.های همراه آمریکا طی یک سال گذشته رشد111 درصدی را پیش.رو داشته است.

تعداد 6/327 مشترک تلفن.همراه در آمریکا رشد 9 درصدی آن.ها را نسبت به سال قبل نشان می.دهد و از آمار 9/302 میلیون مشترک تلفن.همراه آمریکا در ماه مارس نیز بیشتر است.


موضوعات مشابه: