تیم کوک مدیرعامل فعلی کمپانی اپل ایمیلی را که شامل تاریخ و مکان برگزاری مراسم بزرگداشت زندگی استیو جابز مؤسس و یکی از بنیان.گذاران این کمپانی بود جهت آگاهی کارمندان از این موضوع برایشان ارسال کرد. استیو جابز چهارشنبه هفته گذشته پنجم اکتبر تنها پس از یک روز از رونمایی رسمی آیفون ۴s به دلیل بیماری درگذشت. مراسم خاک.سپاری وی روز جمعه گذشته طی یک مراسم خصوصی ساده و کوچک با حضور دوستان و خانواده وی برگزار شد. هرچند هیچ برنامه ای برای عموم دوستداران وی و اپل وجود نداشت اما مردم مراتب احترام خود به استیو و اظهار تأثر خود به دلیل فوت ایشان را با تقدیم گل در فروشگاه های اپل در سراسر جهان و ارسال پیام تسلیت ابراز کردند.
کوک در ایمیل خود به کارمندان اپل تشریح کرد هفته ای را که جابز در آن درگذشت غم.انگیزترین روزهای عمر وی بوده است اما نامه های تسلیت و تکریم و گرامیداشت یاد وی و داستان.هایی که از زندگانی استیو گفته و نوشته شده است باعث تسلی خاطر وی گردیده است. اپل با تدارک مراسمی به صورت خصوصی می.خواهد یاد و نام بنیان.گذار خود را مورد تجلیل قرار دهد. این مراسم قرار است در ۱۹ اکتبر و در محوطه فضای باز سالن آمفی.تئاتر دانشکده Infinite Loop برگزار شود.
[براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد براي عضويت در سايت اينجا کليک کنيد]
 • و در صورتي که شما عضو سايت هستيد و لينكها مخفي هستند
  براي ديدن لينکها و تصاوير بايد عضو سايت و يا كاربر-VIP باشيد]  متن ایمیل ارسال تیم کوک بشرح ذیل می.باشد :
  مانند بسیاری از شما، من نیز غم.انگیزترین روزهای عمرم را تجربه کردم و طی هفته گذشته بسیار گریه کردم اما به واسطه تعداد بی.شماری پیام.های تسلیت از سوی مردم سراسر جهان که با استیو و نبوغ وی آشنا و در ارتباط بودند تسلی پیدا کردم. همچنین شنیدن و خواندن داستان.هایی در مورد استیو موجب دلگرمی و دلداری من گردید.
  هرچند قلب.های بسیاری از ما هنوز غمگین و ناراحت است، در حال تدارک مراسم بزرگداشت و تجلیل از زندگی وی برای کارکنان اپل به منظور یادآوری خدمات خارق.العاده ای که استیو در طول زندگی خود به آن.ها دست یافت ونیز روش.های مفید بسیاری که وی با آن روش.ها جهان را به مکان بهتری برای ما مبدل کرد، هستیم. مراسم روز چهارشنبه،۱۹ اکتبر ساعت ده صبح در فضای بیرونی سالن آمفی.تئاتر دانشکده Infinite Loop برگزار خواهد شد. جزئیات بیشتر را که شامل مقدمات و مقررات برای حضور کارمندان خارج از Cupertino می.باشد را در وب سایت اپل، نزدیک به تاریخ برگزاری مراسم اعلام خواهیم کرد.
  منتظر دیدار شما در آن مراسم هستیم.

  موضوعات مشابه: